ISBN

9788378598268: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/krolewna-sniezka-magdalena-sliwinska-31429u

Cena:


Rzut oka na dzieje orfiki w starożytności i w nowszych czasach

Autor: Stanisław Schneider

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Z wprowadzenia: „Był czas. niepowrotnie miniony. kiedy to greckość starano się estetycznie pojmować i dopatrywać się w kulturze helleńskiej. zwłaszcza w sztuce. harmonii życia i piękna. która zapewne była udziałem nielicznych poszczególnych jednostek i gościła na szczytach społeczeństwa. nie potrafiła jednak przeniknąć do dolin. by uszczęśliwić powszechność. Taki to świat pogodny i jasny. ale sztucznie wzniesiony ponad warstwę ludową. stworzyli homerowi poeci. nadworni piewcy wielmożów. W porównaniu z poprzednią tak nazwaną mykeńską epoką. pieśni Homera stanowią postęp

:

Cena:niedoczynność tarczycy dieta pdf, repetytorium angielski pdf, wiedźmie opowieści pdf, metro 2033, biblioteka ebooków, darmowe książki online, rozwiązuj, wydawnictwo pwn, trzeba mieć chaos w sobie by narodzić tańczącą gwiazdę, upadek zssr, katarzyna michalak pdf, chrzest ognia audiobook, mężczyzna który gonił swój cień ebook, pieśni osjana, robotnica, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, dietetyka ciborowska, piechos, stomatologia zachowawcza jańczuk pdf…