Dziewczyna. którą byłam

Autor: Mary Torjussen

Miała osiemnaście lat. kiedy to się zdarzyło. Przez piętnaście lat chciała zapomnieć o dziewczynie. którą była. Myślała. że się udało. Aż do dnia. kiedy popełniła kolejny błąd…

To miała być zwykła kolacja biznesowa z obiecującym klientem.
Ale następnego dnia Gemma nie pamięta. jak skończył się ten wieczór. a zaczyna dostawać maile. zdjęcia i wideo: coraz bardziej przerażające.
W mgnieniu oka jej życie zmienia się w koszmar i wymyka spod kontroli. Gemma czuje. że prawda o tym. co się stało. jest bardziej przewrotna. niż może sobie wyobrazić. Żeby ochronić swoją przyszłość i swoją rodzinę. musi cofnąć się do innego wieczoru – sprzed piętnastu lat. I stawić czoło szokującym tajemnicom z własnej przeszłości – i prawd

9.9: https://woblink.com/ebook/obrazy-namalowane-rymami-katarzyna-krysiak-126906u

Cena:


ISBN

9788301197957: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/latajacy-cyrk-fizyki-jearl-walker-126880u

Cena:mikołajek lektura do czytania online, euroregiony polski, dawid zgud, alan ames oczami jezusa, nie tak jak u zbójców, dramat rozewicza, podróż do miłości pdf, monika budzyńska, chemia powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego pdf, teoria pustej ziemi, rękopis znaleziony w saragossie pdf, wojenna korona, tatiana i aleksander pdf, kindle format mobi, lilije adam mickiewicz interpretacja, michał reicher…