ISBN

9788381190367: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/a-moze-tego-nie-bylo-marek-andrzej-debski-128960u

Cena:


Fatalny turnus

Autor: Jan Melerski

Wczasy w Stegnie. Katarzyna i Włodzimierz – przekorni i niecierpliwi. skłóceni. Napaść na Katarzynę w nocy na plaży. Nieprzytomna. zabrana do szpitala. Milicja prowadzi śledztwo. Sprawcy nieuchwytni –Mariusz. Adam i Monika. kelnerka z „Oazy”. Dorota. mieszkająca z Moniką i jej nowy przyjaciel Krzysztof. nagabują Monikę w sprawie wypadku na plaży. Ona to przekazuje Mariuszowi. Groźby zazdrosnego narzeczonego Doroty. Zdzisława. Giną kolejno – Krzysztof. w wypadku drogowym – Dorota. w domku. Kto zabija?

Obawa Moniki o życie. Szefowa „Oazy” skupia wszystkie informacje. ale chroni Monikę. Operacja Katarzyny i odzyskanie przez nią świadomości. przesłuchanie. portret pamięciowy dwóch sprawców. Owocna współpraca Włodzimierza z milicją. Schwytany Zdzisław. Nara

34.8: https://woblink.com/ebook/obsada-danielle-steel-joanna-nalecz-ewa-ratajczyk-129120u

Cena:


Spotkania biznesowe

Autor: Brian Tracy

Spotkania nie są stratą czasu. jeśli są właściwie prowadzone. Brian Tracy. podczas dziesiątków lat działań konsultingowych na całym świecie. bezpośrednio nauczył się. co jest ważne. by były one efektywne. W tym zwięzłym poradniku dzieli się on prostymi ideami. które możesz wykorzystać. by zebrania stały się znacznie lepszymi narzędziami do rozwiazywania problemów. podejmowania decyzji. wymiany pomysłów i szybkiego dochodzenia do oczekiwanych rezultatów. Dowiesz się z niego jak:

 • Określić agendę spotkania.
 • Ustalić strukturę ze względu na charakter spotkania: w cztery oczy lub grupowe. informacyjne. służące do rozwiązywania problemów. wewnętrzne lub zewnętrzne.
 • Panować nad dyskusją.
 • Unikać niebezpiecze

  Wydawnictwo: Psychoskok

  Cena: 9.9


  Ukryty rękopis

  Autor: Lauren Belfer

  Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

  W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

  Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

  Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

  19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

  Cena:


  Przepowiednia Reinkaanyiuki. Więź Płomienia

  Autor: Kalina Bobras

  Jedynie osoba posiadająca podwójną naturę zdoła utrzymać moc Władcy Dusz i pokonać Duszę Mroku.

  Wiele miliardów lat temu władca wszystkich Dusz Natury zwany Duszą Słońca na wieki zapieczętował swojego brata – Duszę Mroku – aby uratować oba światy. Według legendy Wybraniec o mieszanej krwi – powiernik mocy Duszy Słońca – pewnego dnia stanie do walki z Duszą Mroku o wolność wszystkich Wymiarów. Żaden z mieszkańców Ybrezmaru nie spodziewa się. że przepowiednia właśnie się wypełnia. a ostateczne starcie z Duszą Mroku jest coraz bliżej. Nikt też nie przypuszcza. kto okaże się Reinkaanyiuki – następcą i reinkarnacją Duszy Słońca. mającym pokierować misją ocalenia świata.

  ‚– Każdy wie. jak to się zaczęło.

  Wydawnictwo: Karakter

  Cena: 45


  Noc ósma

  Autor: Sebastian Fitzek

  FITZEK poraża i przeraża…
  Uważaj: to może zdarzyć się naprawdę.
  KażdemuTobie też!

  Jest ósmy dzień ósmego miesiąca roku. Ósma wieczór. Masz cały kraj wrogów. Czy przeżyjesz Noc Ósmą?
  Wyobraź sobie internetową loterię. w której każdy może zgłosić najbardziej znienawidzoną osobę. Ósmego sierpnia zostanie wylosowany jeden człowiek. Przez całą noc będzie on wyjęty spod prawa. Każdy może go bezkarnie zabić. I dostanie za to nagrodę – dziesięć milionów euro.
  Uwaga: to dzieje się naprawdę.
  Masowy eksperyment psychologiczny wymknął się spod kontroli.
  A wylosowano twoje nazwisko…

  Wydawnictwo: Amber

  Cena: 34.8  żywienie dzieci książka, jan potocki rękopis znaleziony w saragossie, bieguni tokarczuk pdf, rosja niedźwiedź, dziennik mojego zniknięcia, elektryczność i magnetyzm sprawdzian, konstytucja wolności hayek, 12. dzielnica paryża, karolcia tekst pdf, antoni kępiński lęk, freud marzenia senne, nareszcie w dudapeszcie, prawo administracyjne książka pdf, korona na zawsze geneva lee…