Aniołowie o brudnych twarzach

Autor: Wilson Jonathan

Alfredo Di Stéfano. Diego Maradona. Gabriel Batistuta. Juan Román Riquelme. Sergio Agüero. Leo Messi… Argentyna zrodziła wielu wspaniałych piłkarzy. Bardziej niż jakikolwiek inny naród żyje i oddycha piłką nożną. O futbolu dyskutuje się tu bez przerwy: w domach. kawiarniach. na ulicach. Do dyskusji włączają się nawet pisarze i filozofowie.

 

Jonathan Wilson. jeden z najlepszych dziennikarzy piszących o sporcie. postanowił bliżej przyjrzeć się fascynującym dziejom piłki nożnej w Argentynie. To opowieść o tym. jak nieznana brytyjska gra stała się pasją milionów. Jak żywiołowy styl gry zmieniał się najpierw w antyfutbol. a potem w fuzję piękna i skuteczności pod wodzą Césara Luisa Menottiego. Wreszcie – to historia pięciu przegranych finałów w XXI wieku. 

Oto Anioł

28: https://woblink.com/ebook/urok-poznego-lata-tom-i-agnieszka-janiszewska-127293u

Cena:


ISBN

9788381191753: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.

Cena:


Samorząd terytorialny w Polsce reforma czy kontynuacja?

Autor: Jolanta Itrich-Drabarek

Książka w wartościowy sposób wpisuje się w dyskusję na temat stanu i dalszego rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce w 25 lat po odrodzeniu tej instytucji i w kilkanaście lat po ukształtowaniu obecnego modelu władz lokalnych i regionalnych. Treści dotyczące koncepcji ustrojowej i praktyki polskiego samorządu terytorialnego zestawione zostały w tej publikacji z doświadczeniami w reformowaniu samorządu w innych państwach. Ukazano pojawiające się współcześnie nowe wyzwania dla samorządu terytorialnego. Ważny element pracy stanowi analiza wyborów samorządowych w 2014 r. Decentralizacja została przedstawiona jako wartość i zadanie. Książkę można polecić wszystkim. którzy interesują się dokonaniami polskiego samorządu

https://woblink.com/ebook/uwolnij-mnie-daria-skiba-127717u: https://woblink.com/product-publication/download/127717/epub

Cena:


Andromeda

Autor: Kasiuk Anna

Ważne. by umieć przegrywać z godnością i nauczyć się wygrywać z pokorą.

Judyta. inteligentna i piękna uczennica maturalnej klasy. ma wszelkie warunki ku temu. by błyszczeć w towarzystwie. a jednak uparcie trzyma się na uboczu. Napięcie wokół dziewczyny przybiera na sile. kiedy nauczycielka zadaje uczniom projekt. a Judyta ma go przygotować w parze z najprzystojniejszym uczniem. kapitanem drużyny koszykarskiej. z którym chodzi Ola. Bieg wydarzeń gwałtownie przyspiesza. gdy okazuje się. że Szymona i Judytę łączy o wiele więcej. niż ktokolwiek mógłby przypuszczać – namiętność. przeszłość i związane z nią tajemnice…

Książka jest doskonale przemyślana. napisana tak pięknie. że nie sposób oderwać się od lektury. Mimo że opowiada o postaciach.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:


ISBN

9788380170780: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/regulacyjny-wymiar-liberalizacji-andrzej-t-szablewski-128042u

Cena:ślub gombrowicz pdf, proces problematyka, rozpad zsrr przyczyny, piekara sługa boży, darmowy kurs angielskiego mp3 do sciagniecia, fundacja i imperium, marcin molik, kiedy była bitwa pod racławicami, jules verne książki, walka klasowa, agnieszka olejnik dworek w miłosnej, zbudzone furie, miłość na gwiazdkę, ftl poradnik, marta cratchit, przyjaźń definicja psychologia, agata ziółkowska umk, gwiazda piosenka…