ISBN

9788381033916: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/co-kupowac-by-jesc-zdrowo-shopping-iq-agnieszka-pajak-137884u

Cena:


Tajemnice Konklawe 1978

Autor: Jacek Moskwa

Jan Paweł I zapytany przez jednego ze swoich sekretarzy powiedział. że to nie on powinien zostać papieżem. ale kardynał. który w Kaplicy Sykstyńskiej w czasie konklawe siedział naprzeciw niego: ten. którego wybrał Paweł VI – Karol Wojtyła. Skąd wzięło się w nim takie przeświadczenie? Czy Jan Paweł II rzeczywiście mógł zostać papieżem już w sierpniu 1978 roku. a jadąc na październikowe konklawe. zakładał. że nie wróci już do Polski? Czy jego wybór istotnie mógł być spowodowany niezręczną wypowiedzą kardynała Siri. głównego kandydata do Piotrowego tronu. którą zraził do siebie część kardynałów?

Jacek Moskwa. wieloletni korespondent polskich mediów w Watykanie. biograf Jana Pawła II dotarł do ostatnich świadków tamtych dni – kardynałów. dziennikarzy i bliskich Kar

24.99: https://woblink.com/ebook/czas-odwagi-pawel-vi-138572u

Cena:


ISBN

9788395277771: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wydanie-dwujezyczne-z-przygod-sherlocka-

Cena: Autor


1

:

:

Cena:


ISBN

9788328710559: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kintsugi-jak-czerpac-sile-z-zyciowych-trudnosci-navarro-tomas-137845u

Cena:


Wiersze pod choinkę

Autor: Elżbieta Walczak

Zbiór wierszy pod choinkę idealnych.

Życzę ci.

byś umiał patrzeć własnymi oczami.

Zacznij od zrozumienia najprostszych rzeczy.

Odróżniaj proste od skomplikowanych.

Życzę ci.

by czarodziejskie ręce dotykały spraw i rozwiewały mgły.

by w twoim sercu były punkty wspólne i stałe.

Nie idź zbyt szybko.

Odprowadzając wzrokiem twarze. sprawdzaj zainteresowanie.

Reklamy. argumenty. kalkulacje

są dla tych. którzy nie patrzą swoimi oczami.

Niech cię nie nudzą zwykłe grzechy.

Wielowymiarowość duszy to na końcu – ciemność.

Nie przekazuj złych wiadomości dobrym głosem – bądź szczery.

Nie próbuj chwytać wszystkich rzeczy i spraw. Nie rozrywaj sieci(wszystko jest ze sobą jakoś powiązane). nic się przez to nie stanie

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14.65


ISBN

9788320056: Joanna Dronka-Skrzypczak

Kontynuacja bestsellera Dieta w chorobach autoimmunologicznych. Co jeść. by czuć się lepiej?

Jeśli sięgasz po Dietę w chorobach autoimmunologicznych. Przepisy. zapewne już wiesz. że należy wyeliminować ze swojego jadłospisu pewne składniki. takie jak gluten. mleko. jajka czy ulubione warzywa i owoce. Z Diety w chorobach autoimmunologicznych. Co jeść. by czuć się lepiej? dowidziałeś się. dlaczego tak ważna dla Twojego zdrowia jest indywidualizacja odżywiania i jakie pociąga za sobą korzyści. Zadajesz sobie teraz zapewne pytania:

– Czy naprawdę potrzebna jest aż taka rewolucja żywieniowa. by czuć się lepiej?

– Czy będę już na diecie do końca życia?

:

Cena:perswazje, mein kampf po polsku pdf, detektyw pozytywka lektura pdf, mróz osiedle rzniw, heban kapuściński, papież leon 13, podstawy gerontologii społecznej pdf, meghan march pakt z diabłem pdf, sztuka flirtu, filozofia 1 liceum, lalka wypracowanie, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych łobocki pdf, zakładniczka, markomani…