ISBN

9788301201425: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/historia-psychologii-w-europie-srodkowej-cezary-domanski-138304u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138388/epub

1:

:

Cena:


Mass Effect. Anromeda: Inicjacja

Autor: N.K. Jemisin

Porucznik Cora Harper zaciągnęła się do armii Przymierza. by rozwinąć i wzmocnić swoje wyjątkowe talenty biotyczne. Otrzymuje przydział do Córek Talein. oddziału komandosów asari. gdzie staje się znakomicie wyszkoloną i śmiertelnie niebezpieczną łowczynią.

Po powrocie na Ziemię Cora czuje się obco między ludźmi i postanawia dołączyć do Inicjatywy Andromeda jako zastępca Aleca Rydera. Celem misji. którą dowodzi. jest wysłanie stu tysięcy kolonistów w sześćsetletnią podróż w jedną stronę w nieznane. Kiedy niezwykle istotna i niebezpieczna technologia zostaje skradziona. Cora otrzymuje zadanie powstrzymania złodzieja. nim ten wykorzysta swoją zdobycz przeciwko Inicjatywie. a może nawet doprowadzi do udaremnienia misji jeszcze przed jej rozpoczęciem.

: https://woblink.com/ebook/basnie-norweskie-dariusz-muszer-138292u

Cena:


Mass Effect. Anromeda: Inicjacja

Autor: N.K. Jemisin

Porucznik Cora Harper zaciągnęła się do armii Przymierza. by rozwinąć i wzmocnić swoje wyjątkowe talenty biotyczne. Otrzymuje przydział do Córek Talein. oddziału komandosów asari. gdzie staje się znakomicie wyszkoloną i śmiertelnie niebezpieczną łowczynią.

Po powrocie na Ziemię Cora czuje się obco między ludźmi i postanawia dołączyć do Inicjatywy Andromeda jako zastępca Aleca Rydera. Celem misji. którą dowodzi. jest wysłanie stu tysięcy kolonistów w sześćsetletnią podróż w jedną stronę w nieznane. Kiedy niezwykle istotna i niebezpieczna technologia zostaje skradziona. Cora otrzymuje zadanie powstrzymania złodzieja. nim ten wykorzysta swoją zdobycz przeciwko Inicjatywie. a może nawet doprowadzi do udaremnienia misji jeszcze przed jej rozpoczęciem.

: https://woblink.com/ebook/basnie-norweskie-dariusz-muszer-138292u

Cena:


Sigalin

Autor: Andrzej Skalimowski

Józef Sigalin budował Warszawę przez blisko czterdzieści lat. Wszystkie instytucje i inwestycje. które wyznaczały rytm powojennego życia miasta – Biuro Odbudowy Stolicy. Trasa W-Z. Marszałkowska Dzielnica Mieszkaniowa. Starówka. Pałac Kultury i Nauki. Zamek Królewski. Trasa Łazienkowska. aż po dolinę Wisły – związane są w ten lub inny sposób z jego nazwiskiem.

Autor. przytaczając liczne. przeważnie niepublikowane dokumenty i relacje. opowiada o życiu pierwszego po wojnie naczelnego architekta Warszawy. Pisze o mieście. które na skutek całkowitego zniszczenia i bezprecedensowej skali odbudowy całkowicie zmieniło swój charakter. Jest to również historia przemian w polskiej architekturze związanych z zadekretowaniem realizmu socjalistycznego. którego Józef Sigalin w pewnym okresie życia był symbolem.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Bogowie i herosi

Autor: Joanna Zaręba

Chcesz wiedzieć. czym zajmują się bogowie kiedy nikt na nich nie patrzy? Czy w zaświatach jest internet? Ile zębów ma piekielny pies? Ile lat może trwać powrót do domu? Co starożytni mieli do powiedzenia na temat pór roku? Na jakie potwory należy uważać na wakacjach w Grecji? Nie masz pojęcia? W takim razie ta książka jest dla ciebie!

..Bogowie i herosi’ to zestaw najpopularniejszych mitów starożytnej Grecji. Te historie nigdy nie wyszły z mody. Przeczytaj je i dowiedz się. jak antyczni Grecy widzieli świat. w czym przypominali ciebie i mnie. a co robili zupełnie inaczej; czego się bali i jak radzili sobie z kłopotami. Poznaj dzielnych bohaterów duszących bestie gołymi rękoma i wyrocznie znające odpowiedzi na każde pytanie. Zwiedź tajemnicze otchłanie świata podziemnego i doświadcz pr

59: https://woblink.com/ebook/wielka-historia-swiata-tom-xii-od-drugiej-wojny-swiatowej-do-xxi-wieku-tadeusz-czekalski-jakub-polit-piotr-mikietynski-wojciech-rojek-irena-stawowy-kawka-janusz-wec-138289u

Cena: Jakub Politpamięć absolutna. nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, nowe oświecenie, matura z matematyki poziom podstawowy, bioakustyka, sapiens od zwierząt do bogów audiobook chomikuj, bezsenne noce, mróz ekspozycja pdf, reforma klejstenesa, marek dietrich – podstawy konstrukcji maszyn, psychologia kliniczna cierpiałkowska, jak poderwać, łódź xix wiek, sagi fantasy, adam bartosiewicz, brzydki zły, nina bonda, bracia slater damien pdf, kornel morawiecki biografia, saga o lipowie…