Ekonomia międzynarodowa Tom 1

Autor: Maurice Obstfeld

Nowe wydanie bestsellerowego podręcznika z zakresu ekonomii międzynarodowej. Publikacja składa się z dwóch niezależnych tomów poświęconych handlowi i finansom międzynarodowym. Autorzy. aby pomóc studentom zrozumieć i zapamiętać podstawy logiki ekonomii międzynarodowej. na każdym etapie ilustrują zagadnienia teoretyczne odpowiednimi rzeczywistymi danymi statystycznymi oraz przykładami problemów polityki gospodarczej.

Zawartość podręcznika została dokładnie zaktualizowana. a większość rozdziałów gruntownie zmieniona. Zmiany te są odpowiedzią zarówno na sugestie czytelników. jak i na kilka ważnych zdarzeń dotyczących teoretycznych i praktycznych aspektów ekonomii międzynarodowej.

Oprócz zmian strukturalnych autorzy zaktualizowali podrę

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Wierni miłości

Autor: Grace Burrowes

Baron Sebastian St. Clair jako chłopiec znalazł się we Francji zdany tylko na siebie. Żeby przeżyć. musiał wstąpić do francuskiej armii. I dokonać niemożliwych wyborów…

Teraz wojna się skończyła. a on wraca do ukochanej Anglii. Pragnie wieść spokojne życie dżentelmena w swej wiejskiej posiadłości. Lecz przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Starzy wrogowie chcą zniszczyć wszystko. co jest mu drogie. Jednak tym razem nie będzie sam w swojej walce…

Millicent Danforth. młoda dama do towarzystwa jego ciotki. od pierwszej chwili jest zauroczona Sebastianem. Czy jednak zdoła mu pomóc zmierzyć się z intrygą. która może go kosztować honor i… życie?

I czy oboje są gotowi stoczyć jeszcze jedną. najsłodszą walkę – tym razem w imię miłości.

Wydawnict:

Cena:


ISBN

9788324168231: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/ciemnosc-ragnar-jonasson-andrzej-jankowski-malgorzata-stefaniuk-135713u

Cena:


ISBN

9788381471428: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/substancja-klaudia-kloc-muniak-136724u

Cena: 6.9różnice indywidualne strelau, przedmiot badań według pilcha, metodologia badań książki, klimek i klementynka, klimek i klementynka, maciej słota, zrozumieć zbrodnię, metro 2033 epub, pod wpływem substancji elex, fizjoterapia w geriatrii, jacek olszewski wzrost, george orwell folwark zwierzęcy pdf, polski pisarz kryminałów, umysł milionera, ponowoczesnosc…