Opowiadania o Hanrahanie Rudym. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: William Butler Yeats

Proza poetycka irlandzkiego noblisty Williama Butlera Yeatsa otwiera przed odbiorcą nieznany świat baśniowego irlandzkiego folkloru. Opowiadając o szkolnym nauczycielu Hanrahanie i jego niezwykłych doświadczeniach. autor prowadzi czytelnika przez tajemnice celtyckiej kultury i uchyla drzwi do ludowych sekretów. Zachwyca lekkość i śpiewność jego opowiadań. przemieniających irlandzką wieś w miejsce pełne kolorytu i życia. Utrzymana w wesołej tonacji proza nawet po tylu latach od wydania wywołuje uśmiech na twarzy czytelnika.

 Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydaw

:

Cena:


Jun

Autor: J. A. Malec

Paranormal romans. Tells the story of Jun. a stubborn. sharp-tongued woman. and equally stubborn angel David. who wasn’t expecting to find his partner. From the beginning. they do not sympathize with each other. Squabbles are a way of life. right? Fate on their way puts a very restrictive law and … David’s wife.

 

J.A. Malec

I am a full-time mother. whenever I’m free I work professionally. Writing is a hobby which I discovered by my husband. I love reading and. even though. near four children there is always something to do. I still find the time for even a little while to run away into a different reality. Writing is something to help run into a world. that I can create.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14.65


Uwierz w miłość. Calineczko

Autor: Natalia Sońska

Usiądź wygodnie. zrelaksuj się i weź do ręki niezwykłą opowieść o Mai. która pozostaje wierna swoim marzeniom niczym baśniowa Calineczka… 

Nie ma nic wspanialszego niż dwie bratnie dusze. które spotykają się po latach. Chciałoby się wykrzyknąć. że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę. Jednak rzeczywistość może nas zaskoczyć. a pozory potrafią mylić… Los pisze dla Mai swój własny scenariusz. Nadopiekuńcza ciotka usiłuje po swojemu ułożyć życie dziewczyny. lecz nie tylko ona…

Czy świąteczny czas okaże się dla Mai łaskawy? Przekonaj się. że małe cuda są możliwe – wystarczy w nie tylko uwierzyć. 

Po bestsellerach „Garść pierników. szczypta miłości” i „Obudź się. Kopciuszku” Natalia Sońska po raz kolejny czaruje urzekającym. zimow

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawartych w kodach paskowych i etykietach kodowanych elektromagnetycznie.

Okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych musi przeprowadzić każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych. Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9chirurgia pdf, lucyfer (komiks), mój szef jest idiotą pdf, zakochane zakopane, pedagogika resocjalizacyjna pdf, zdradziecka królowa pdf, anna gruca, głód alma katsu, biblioteka ebooków, język niemowląt tracy hogg, dermatologia pdf, regionalna odmiana języka, ambasador bahr, filmy harlequin lektor, paragraf 22 mobi, fizjoterapia w onkologii, milczace dziecko…