Zdrowie zaczyna się od jedzenia

Autor: Melissa Hartwig

Ta książka zawiera przejrzysty. zrównoważony plan zmiany stylu żywienia. a jednocześnie przemiany twojego życia – w głęboki i nieoczekiwany sposób i na zawsze. Twoja historia sukcesu zaczyna się od 30-dniowego potężnego planu całkowitego przestawienia tego. jak się odżywiasz. autorstwa Melissy i Dallasa Hartwigów.Ich program już od 2009 roku. nie robiąc wokół siebie szumu. sprawia. że dziesiątki tysięcy ludzi chudną. poprawiają jakość swojego życia i zyskują zdrowszą relację z jedzeniem – a jednocześnie lepszy sen. wyższy poziom energii. lepszy nastrój i wyższe poczucie własnej wartości. A co ważniejsze. wiele osób donosi o magicznym „zniknięciu” różnorodnych objawów. chorób i dolegliwości – a wszystko to w zaledwie 30 dni.Teraz Dallas i Melissa opisują w szczeg

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 17.9


Nabożeństwo 13 wtorków ku czci św. Antoniego

Autor: Opracowanie zbiorowe

Choć od śmierci św. Antoniego z Padwy minęły wieki. jego kult jest wciąż ogromny. Setki tysięcy czcicieli zwraca się do niego i gromadzi się na modlitwach ku jego czci. Wychodząc temu naprzeciw. pragniemy rozkrzewiać nabożeństwo 13 wtorków odprawiane przez trzynaście kolejnych tygodni poprzedzających liturgiczne wspomnienie tego świętego. Można je jednak odprawić także w dowolnej porze roku. Ta pobożna praktyka z pewnością ubogaci wszystkich. którzy właśnie w św. Antonim z Padwy widzą swojego szczególnego orędownika.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 9.99


Szczęśliwa. Kochana. Niezależna. Sztuka budowania udanego związku

Autor: Ewa Kędziora

Być może doczekamy się czasu. gdy inteligencja relacji będzie przedmiotem obowiązkowym w szkołach- na razie jednak nikt nas nie uczy jak budować szczęśliwe związki. Czasem ciężko jest zrozumieć samą siebie a co dopiero jeszcze drugiego człowieka. który dzieli z nami życie. Większość z nas nie potrafi skutecznie „zarządzać związkiem” i wierzy. że „wszystko samo się poukłada”.Tymczasem po pierwszym etapie relacji. w którym wszystko ocieka fascynacją i namiętnością . następuje życie codzienne. które niektórzy nazywają „szarym”. bo nie wiedzą. że mają ogromny wpływ na swój związek i jego jakość.Celem tej książki jest przeprowadzić Cię przez osiem aspektów udanej relacji  i przede wszystkim uświadomić  Ci jak w

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


ISBN

9788378860211: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/filozofia-przypadku-kosmiczna-fuga-z-preludium-i-coda-michal-heller-8967u

Cena:śmierć nie istnieje, sztuka obsługi penisa ebook, mezczyzna ktory pomylil zone z kapeluszem pdf, rynek książki w polsce 2017 pdf, ebooki darmowe, elektronika praktyczna pdf, książka karolcia, o żydach i kwestii żydowskiej eliza orzeszkowa, straceńcy, mnożenie i dzielenie w zakresie 50 sprawdzian, dobre mysli tekst, wiek 21, obowiązki ryczałtowca, małgorzata skowronek…