ISBN

9788365970862: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/eboo

Cena:


Dziewczę ze Słonecznego Wzgórza

Autor: Bjørnstjerne Bjørnson

Pełna miłości. ciepła i wiary w człowieka opowieść. która przyniosła nagrodzonemu Noblem autorowi wielką sławę.

Torbjørn to chłopiec pochodzący z niezamożnej rodziny. psotny i porywczy. często wdający się w bójki. Synnøve. jego rówieśniczka. jest córką bogatego gospodarza. mieszkającą w miejscu słynącym z pięknych widoków. zwanym Słonecznym Wzgórzem.

Torbjørn  od najmłodszych lat podkochuje się w dziewczynce. a z czasem między obojgiem rozkwita miłość. Surowi rodzice Synnøve nie akceptują jednak chłopaka. ale to nie jedyny powód. dla którego związek tych dwojga staje pod znakiem zapytania.

Czy zrodzona w dzieciństwie miłość pomiędzy biednym chłopcem a zamożną dziewczynką przetrwa próbę nie tylko czasu. ale i charakterów?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9


Cztery pory miłości

Autor: Beata Agopsowicz

Małżeństwo Asi i Marka przechodzi trudny czas. Każde z nich czuje się niedocenione i niezauważone. niepostrzeżenie w ich życiu pojawia się obcość. coraz bardziej oddalająca małżonków od siebie. Kiedy Asia odkrywa. że późne powroty z pracy jej męża mają związek z atrakcyjną koleżanką. głębiej angażuje się w znajomość z dawno niewidzianym przyjacielem z młodości… Gdy wydaje się. że dla ich związku nie ma już nadziei. dramatyczny splot wydarzeń przewraca ich życie do góry nogami. zmuszając do podjęcia walki o małżeństwo. rodzinę i wiarę. 

Losy Asi i Marka przekonują nas. że warto trwać w sakramentalnym małżeństwie i walczyć o nie z wszystkich sił. Pokazują. że Bóg pomaga nam znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej zagmatwanej życiowej historii.

<

13.6: https://woblink.com/ebook/niech-zyje-slabosc-marcin-jakimowicz-31465u

Cena:


Czas ukradziony

Autor: Chloe Duval

Opowieść o marzeniach. miłości i radości życia.

Czy doręczony po czterdziestu trzech latach list może odmienić czyjeś życie? 

Przekona się o tym Flavie Richalet. nauczycielka historii w bretońskim miasteczku. która dla rozrywki pisuje romantyczne opowiastki o miłości. przyjmowane z entuzjazmem przez jej przyjaciółki. Dwudziestodziewięcioletnia Flavie ma za sobą kilka nieudanych związków i wciąż czeka na swojego księcia na białym koniu. Pewnego dnia znajduje wśród innych przesyłek stary list w pożółkłej kopercie. Został wysłany przed czterdziestoma trzema laty do pewnej dziewczyny. Amelie Lacombe. lecz z winy poczty nie dotarł do adresatki. 

Młoda kobieta decyduje się go przeczytać; okazuje się. że nadawca. mężczyzna. podpisujący się literą ‚E’. kochał z wzajemnością Amelie i czekał na jej odpowiedź.

Flavie. uwielbiająca romanse. postanawia odnaleźć tych dwoje. uznając. że ich historia będzie wspaniałym tematem jej następnej opowieści. Wierzy. że uda jej się na nowo połączyć Amelie i Erwana. Ale czy dawna miłość mogła przetrwać ponad czterdzieści lat? Flavie nie spodziewa się. że los szykuje dla niej wspaniałą niespodziankę…

Lekka. miła lektura na lato. napisana z poczuciem humoru i przymrużeniem oka. 

Jako mała dziewczynka Chloé Duval zapełniała szkolne zeszyty opowieściami o rycerzach. którzy zabijali budzące grozę smoki. by ratować piękne księżniczki. Dziś ta dziewczynka jest już dorosłą kobietą. ale w swoich książkach nadal stara się odtworzyć magię bajek z lat dzieciństwa.

Z pochodzenia Francuzka. z wyboru Kanadyjka. serce oddała Québecowi i mieszka w Montrealu u boku swego księcia. wraz z setkami postaci. które pojawiają się w jej głowie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


https://woblink.com/product-publication/download/31624/pdf

1:

:

Cena:nele neuhaus, biomedyczny model zdrowia, a gdyby tak, piątek macierewicz, słownik filozoficzny, tajemnica szyfru marabuta, każde martwe marzenie chomikuj, battlefleet gothic armada poradnik, oczyszczanie energetyczne, immanuela kant, noce i dnie ksiazka, logika widła zienkiewicz, narrenturm obsada, suworow lodołamacz…