Miesiąc w Notting Hill

Autor: Melanie Milburne

Znany londyński prawnik Flynn Carlyon otrzymuje nietypowe zlecenie. By je wykonać. musi nawiązać kontakt z aktorką Kat Winwood. Ucieka się do podstępu i przez znajomych podsuwa jej propozycję zaopiekowania się przez miesiąc domem w Notting Hill. Nieświadoma niczego Kat zamieszkuje tam. Jej sąsiadem okazuje się Flynn. którego będzie odtąd codziennie widywała… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Zakaz ruchu

Autor: Stefan Szczygłowski

Zakaz ruchu” to kolejna książka autorstwa Stefana Szczygłowskiego.

Książka jest wybitnym dziełem literackim porównywalnym do utworów Brunona Schulza. utworem bardzo skromnym treściowo. ale o uniwersalnym wydźwięku i ponad czasowej pozornie biernej treści.

Autor sam poszukując od lat wielu odpowiedniej dla siebie formy wypowiedzi. ciągle literacko eksperymentuje. czego efektem są jego kolejne książki. Zakaz ruchu. pierwotnie nosił tytuł „Drop. czyli KS” obecnie jest utworem dojrzalszym. wielokrotnie przebudowanym i krystalicznie czystym utworem literackim. w którym niby nic się nie dzieje. a zarazem jego nośność egzystencjalna jest ogromna.

W celu zwiększenia dramatyzmu pisany jest w dwóch języka polskim i niemieckim

26.9: https://woblink.com/ebook/rzeczpospolita-duma-i-wstyd-jacek-wegner-31935u

Cena:


W królestwie Monszatana

Autor: Marcin Rotkiewicz

„Genetyczne mutanty”. „niezniszczalne superchwasty”. „rakotwórcze pestycydy”. „szczepionki wywołujące autyzm”. „uzależniający gluten”. Podobne nagłówki od lat straszą nas z pierwszych stron gazet. Gdzie leży prawda? Czy genetycznie zmodyfikowane rośliny. szczepionki i gluten faktycznie są takie straszne. jak je malują ekoaktywiści. politycy i celebryci? I czy firmy zajmujące się produkcją GMO – z niesławnym Monsanto na czele – naprawdę zagrażają współczesnemu rolnictwu?

Dziennikarz naukowy Marcin Rotkiewicz. niczym w średniowiecznym bestiariuszu. zbiera sumę współczesnych strachów związanych z rozwojem nauki. Nie banalizując potencjalnych zagrożeń. klarownie i wciągająco wyjaśnia. kto posługuje się rzetelnymi argumentami. a kto zarabia na rozsiewaniu paniki.

To książka dla tych. którzy chcą wiedzieć. jak powstają pseudonaukowe teorie i czy naprawdę jest się czego bać.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 30.9małgorzata zięba, tomasz gwóźdź, wzorcowy plan kont 2019, tadeusz brzeziński 2004, kościół luterański a katolicki, strefa skażenia national geographic, dzieci z bullerbyn karty pracy do druku, przemówienia w literaturze, masa audiobook, nauka języka polskiego dla obcokrajowców ćwiczenia pdf, e book libra, o duchu praw pdf, jak zmieniła się polszczyzna na przestrzeni wieków, lisza, książka o ii wojnie światowej, pocałunek szpiega pdf, proba sil, dialog motywujący książka, matasek gramatyka pdf, procedury pielęgniarskie, zbiór zadań z fizyki liceum, co myśli pies…