Mamo. to moje życie

Autor: Henry Cloud

Książka dotyczy problemu więzi matka – dorosłe dziecko. Choć autorzy przedstawiają krótko proces kształtowania się tej relacji w dzieciństwie. główna ich uwaga skupia się na uzdrowieniu więzi dorosłych osób z ich matkami.

Autorzy omawiają sześć typów relacji. nazywając je kolejno: Mama Manekin. Mama Porcelanowa Figurka. Mama Kontroler. Mama Puchar Zwycięstwa. Mama Zawsze Szef. Mama Master Card. Zajmują się też opisem druzgocących dla ludzkiej psychiki skutków nieprawidłowej więzi z najważniejszą osobą w naszym życiu. wskazują drogi radzenia sobie z tym problemem w oparciu o wspólnotę. która umożliwia proces ‚powtórnego matkowania’.

Jak uwolnić się od ciężaru przeszłości? * Jak powiedzieć mamie „nie” bez poczucia winy? * Jak zbudować zdrowe relacje z mamą? * Jak uzdrowić relacje z innymi ludźmi?

Książka ta nie jest krytyką naszych mam. ale wyjściem naprzeciw jednej z największych potrzeb współczesności: pojednaniu.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 34.99


Nowe idee zarządzania publicznego

Autor: Ewa Marciniak

Zarządzanie publiczne stanowi jedną z kluczowych orientacji badawczych na gruncie praktycznie zorientowanych nauk społecznych. Jednocześnie jest to kluczowy wymiar funkcjonowania sfery publicznej. Refleksja nad problemami tak rozumianego zarządzania podlega też różnym trendom. pozostaje w związku z dominującymi orientacjami ideologicznymi. a w przypadku Polski – w bezpośrednim związku z zamierzoną konwergencją do zachodnich wzorów. uznawanych – często bezkrytycznie – za godne naśladowania. Teksty. które składają się na tę książkę. przynoszą wielomiarowy obraz zarządzania publicznego. Autorzy podejmują próbę krytycznej prezentacji „nowych idei”. odnoszą się jednak również do koncepcji silnie zakorzenionych w tradycji badawczej. Jednym z

15.75: https://woblink.com/ebook/uwarunkowania-rozwoju-energetyki-w-zakresie-polityki-energetycznej-i-regulacyjnej-grazyna-wojtkowska-lodej-andrzej-graczyk-andrzej-t-szablewski-133397u

Cena: Andrzej Graczyk


Łańcuch miłości

Autor: Morawski Hubert

Trudne czasy. trudne wybory. trudna miłość

Lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku. Wieś na Kaszubach. w której obok siebie mieszkają Ukraińcy. Polacy i Kaszubi. Do mieszanki kulturowej. językowej i etnicznej dochodzą też różnice polityczne – patriotycznie i propolsko nastawiona ludność nie akceptuje oficjalnej władzy Polski Ludowej.

Jak w tym specyficznym miejscu odnajdzie się kilkunastoletni Alan. który przeprowadza się tu z Warszawy wraz z ojcem. generałem? I czy uczucie. które zrodzi się pomiędzy spragnionym bliskości chłopakiem a piękną Kaszubką. Leną. będzie miało szansę przetrwać. gdy miejscową ludnością wstrząsną tragiczne w skutkach wydarzenia?

Wokół słychać było przede wszystkim mowę polską. ale pojawiały się czasami osob

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:dylemat wagonika pdf, beata matuszewska, mag księgarnia, w co grają ludzie eric berne, afrykański system ochrony praw człowieka, malarstwo modernistyczne, wybraną, psychologia dziecka pdf, need for speed porsche 2000, tajemniczy mężczyzna kristen ashley pdf, teoria afektów, chłopi władysław reymont, tadeusz niwiński ja, technika wykonywania ćwiczeń leczniczych, mikołajek lektura do czytania online, snorri kristjansson, darkest dungeon poradnik pdf, stulecie winnych tom 2 pdf, jerzy menkes, stulecie winnych ci, którzy walczyli streszczenie…