Impresje emigrantki

Autor: Aleksandra Engländer-Botten

Anglicy często mówią: once in a lifetime opportunity – jedyna szansa w życiu. Postanowiłam więc brać z życia pełnymi garściami.

Impresje emigrantki to zbiór wrażeń i wspomnień polskiej emigrantki okraszony solidną szczyptą anegdotek. ciekawostek i żartów sytuacyjnych.

Tutaj nie ma zwolnienia lekarskiego na chore dzieci. Kiedyś jak naiwna dopytywałam o takie. Zwolnień na chore dzieci nie ma i nikt nie słyszał o takiej „dziwnej” zachciance matki.

Jest to „normalne”. aby chore dziecko przychodziło do przedszkola i do szkoły. W przedszkolu stała lodówka i nieraz widziałam półki z antybiotykami podpisanymi imionami dzieci. Szkraby chorują tutaj wspólnie w salach przedszkolnych.

Czy otrzymanie zwolnienia lekarskiego na chore

20: https://woblink.com/ebook/krakow-czerwonych-zamieszki-krakowskie-1923-1936-slomiak-pawel-127699u

Cena:


1

:

:

Cena:wolters kluwert, wasserpolacken, spisek renegatów, kazusy prawo cywilne pdf, fanny hill, havela, tamci, do dwóch razy sztuka, książki online, theorin johan, morrison boyd chemia organiczna, od pierwszego wejrzenia kristen ashley, audiobooki ranking, kryzysy rozwojowe, angielski słówka mp3, wańkowicz monte cassino, wiersz cztery pory roku, prawo konstytucyjne testy pdf, seria millenium książki…