ISBN

9788381373630: Wydawnictwo

Format

127.2: https://woblink.com/ebook/rachunkowosc-w-oswiacie-renata-niemiec-magda-grotkiewicz-137830u

Cena: Magda Grotkiewicz


Adonais

Autor: Percy Bysshe Shelley

Książka w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. A dual Polish-English language edition. Adonais – utwór angielskiego poety romantycznego Percy’ego Bysshe Shelleya. będący elegią na cześć młodo zmarłego Johna Keatsa. opublikowany w 1821. Poemat jest napisany strofą spenserowską. czyli zwrotką dziewięciowersową rymowaną ababbcbcc. Składa się z pięćdziesięciu pięciu takich strof. Na język polski utwór przełożył Jan Kasprowicz. A oto fragment z przedmowy: John Keats umarł w Rzymie. na suchoty. w dwudziestym czwartym roku życia. dnia 27 grudnia 1820 i pochowany został na romantycznym i samotnym cmentarzu protestantów tego miasta. u stóp piramidy. będącej grobem Cestiusza. w pobliżu murów i baszt. obecnie rozpadłych. a które ongi okalały Rzym starożytny.  Cmentarz je

11.5: https://woblink.com/ebook/przypadki-robinsona-kruzoe-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-daniel-defoe-140381u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/139839/epub

1:

:

Cena:immunologia pdf, oto jest kasia do wydruku, batman arkham city solucja, chemia żywność, spelnienia marzen, zeus to pomyłka chomikuj, syn sobka, wojciech wypler, vi wiek, tafil klawe, słownik wyrazów frazeologicznych, sprawdzian z przyrody klasa 4 dział 1, wyobraźnia socjologiczna, commandos behind enemy lines poradnik, podstawy fizyki tom 1, anna pilch, są tematy trudne, anna demenko, sieć – ostatni bastion ss, książki w pdf, bez znieczulenia jak powstaje człowiek pdf, black desert online poradnik, wisc-r interpretacja wyników, terenowe organy administracji wojskowej…