ISBN

9788380643529: Wydawnictwo

Format

48: https://woblink.com/ebook/latopisiec-litwy-i-kronika-ruska-ignacy-danilowicz-32143u

Cena:


ISBN

9788379767700: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-zwierze-charles-foster-32193u

Cena:


Adaś Mickiewicz. Łobuz i mistrz

Autor: Jakub Skworz

Czy to możliwie. że wielki pisarz Adam Mickiewicz był kiedyś małym łobuzem? Poznajcie go i przekonajcie się sami!

W domu dziadków są drzwi. których nie wolno otwierać. Czy to powstrzyma Olę i Eryka przed zaglądaniem do tajemniczego gabinetu? Na szczęście nie. bo w środku znajdą rzeczy ciekawsze od najbardziej wymyślnych gier i zabawek – regały pełne wciągających książek.

To nie puste słowa – książki dziadka wciągają człowieka na poważnie. od stóp do głów: wprost na mroźną Syberię. do pięknego Wilna lub zatłoczonej Moskwy. Dziadek oprowadza wnuki śladami Adama Mickiewicza. dzięki czemu mogą razem z pisarzem ugasić pożar Nowogródka. założyć tajne stowarzyszenie i ruszyć do powstania listopadowego. a nawet dopilnować wydania Pana Tadeusza. Czytelnik prowadzony przez piękne ilustracje podąża krok w krok za nimi.

Adaś Mickiewicz – Łobuz i mistrz to pierwsza z cyklu Wciągających książek o wielkich Polakach. czyli powieści opartych na faktach. które w fascynujący sposób przedstawiają losy najważniejszych postaci w historii Polski. Nie ma przecież lepszego sposobu na poznanie drugiego człowieka niż spotkanie w cztery oczy.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33perfekcyjna niedoskonałość pdf, psychopaci stephen seager, zarządzanie griffin, to nie jest hiphop, sekrety szczecina, remigusz mróz, komunikacja werbalna ćwiczenia, andrzej krysiak, całe zdanie nieboszczyka pdf, five nights at freddy’s 1 za darmo, mechanika kwantowa książka, icnp kody, angielski słownictwo c2 pdf, erwin thoma…