Replika

Autor: Lauren Oliver

DWIE DZIEWCZYNY

DWIE HISTORIE

JEDNA ZAPIERAJĄCA DECH W PIERSIACH POWIEŚĆ

GEMMA ma kompleksy. Od zawsze była chorowita i dużo czasu spędzała w szpitalach – nosi po tym pamiątkę w postaci blizny w okolicy serca. W szkole koleżanki jej dokuczają. chłopaki z klasy nie interesują się nią i nie ma przyjaciół.

Rodzice. chcąc wynagrodzić córce trudne dzieciństwo. trzymają ją pod kloszem. ale to nie wpływa dobrze na Gemmę. Gdy pojawia się okazja wyjazdu na wycieczkę na Florydę. dziewczyna postanawia wyrwać się ze swojej miejscowości i na chwilę zapomnieć o troskach. Niestety w ostatniej chwili rodzice zakazują jej wyjazdu. Gemma podsłuchuje ich rozmowę i dowiaduje się. że ma to związek z tajemniczą kliniką. znajdującą się na wyspie niedaleko miejsca. gdzie mi

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 21


…I nigdy nie chodziłem do szkoły

Autor: André Stern

Książka …I nigdy nie chodziłem do szkoły André Sterna opowiada o szczęśliwym dzieciństwie. przepełnionym zaufaniem. wolnym od rywalizacji i ocen. To opowieść o dziecku. dla którego entuzjazm i zachwyt stanowiły naturalne i niewyczerpalne źródło inspiracji oraz motywacji do działania.

Stern dzieli się swoją historią – doświadczeniem człowieka. który nigdy nie uczęszczał do szkoły. Jego opowieść to niesamowita. pełna plastycznych opisów i interesujących anegdotek podróż do przeszłości. To również prawdziwe świadectwo dziecięcego entuzjazmu. który w odpowiednich warunkach. może stać się podstawą wszechstronnego rozwoju.

…I nigdy nie chodziłem do szkoły przeczy wcześniejszym poglądom. które życie z dala od szkoły utożsamiały z dzik

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 33.9


Under the Tonto Rim

Autor: Zane Grey

Over 30 million Zane Grey paperbacks sold since 1954. Lucy Watson has finally escaped from the town where she grew up. She takes a job as a state welfare worker and travels to distant Cedar Ridge to help „primitive” backwoods families improve their lives. She quickly overcomes their fears. and achieves popularity by the practical results of her work. From the grandeur of the old forests. loomed over by the immense Rim Rock. to the love of the children whose lives she can make more inviting. Lucy feels her soul expanding in its new setting. But amid the strapping hunters and uncouth drinkers. Lucy realizes that the life most likely to change is her own!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Les Trois Yeux

Autor: Maurice Leblanc

‘‘Ce fut lui. le premier. qui vit la première lueur. Un cri lui échappa. tandis que ses deux mains s’agitaient frénétiquement en l’air. Et. presque aussitôt. comme des étincelles qui crépitent de tous les côtés. d’autres cris s’éparpillèrent dans le silence. qui se reforma instantanément. plus lourd et plus épais.’’ L’extraordinaire énigme des trois yeux. Voulez-vous savoir les réponses?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Miasteczko kłamców

Autor: Miranda Megan

Byliśmy miasteczkiem pełnym strachu. 

Ale byliśmy również miasteczkiem pełnym kłamców.

Przed dziesięcioma laty. kiedy zaginęła jej najlepsza przyjaciółka. Nicolette wyjechała z Cooley Ridge. W rodzinnym miasteczku pozostawiła bliskich. ukochanego z liceum i mroczną tajemnicę. Kiedy wydaje jej się. że cały tamten świat ma już za sobą dostaje list: „Muszę z tobą porozmawiać. Ta dziewczyna. Widziałem tę dziewczynę”. Tyle wystarczy. by wróciła do domu.

Wkrótce po jej przyjeździe do miasteczka znika bez śladu kolejna dziewczyna. Ostatni raz widziano ją. kiedy wchodziła do lasu. tego samego. który Nicolette zna od dziecka. Tajemnica z przeszłości wraca ze zdwojoną siłą. nakręcając spiralę strachu i oskarżeń. Atmosfera w Cooley Ridge się zagęszcza. podejrzan

102.4: https://woblink.com/ebook/pip-i-zus-kontrole-u-pracodawcy-wzory-pism-z-komentarzem-praca-zbiorowa-30974u

Cena:


Der Doppelgänger

Autor: Edgar Wallace

Jenny Miller reist nach London. um sich von ihrem Vermögensverwalter und Onkel Harry Selsbury Auskunft über ihre Finanzen einzufordern. ist ihr doch zu Ohren gekommen. dass ihr gesamtes Erbe veruntreut worden sei. Onkel Harry kann den Verdacht zwar widerlegen. benimmt sich jedoch ansonsten äußerst merkwürdig. Harry hat ein Verhältnis mit der verheirateten Germaine de la Roche und wird auf Schritt und Tritt von einem Privatdetektiv überwacht. Um diesem zu entkommen. wollen die beiden nach Ostende reisen. Durch den Detektiv erfährt Jenny unterdessen. dass Germaine Lockvogel für einen Verbrecher sein soll. Ein berüchtigter Verbrecher nimmt das Aussehen seiner Opfer an. um so ihre Bankkonten zu plündern. Bald nennt die Presse ihn den „Doppelgänger”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Martwe ciało Mavericka

Autor: Anna Kapes

Co przeraża nas najbardziej na świecie?

Mafia? Zombie? Przyjaciele w opałach? Nie. to tylko drobnostki dla Ricka Mavericka. To. co naprawdę mrozi mu krew w lekko niesprawnych żyłach. to goniąca jego martwy tyłek przeszłość. I sernik pani Hicky.

Rick Maverick nie spodziewał się od życia zbyt wiele. lecz gdy mafia potraktowała go jak najgorszego śmiecia. nie miał wyboru. Musiał wziąć sprawy we własne ręce – konkretnie wstać z grobu i upomnieć się o swoje. Szkoda tylko. że cios łopatą w głowę uszkodził mu pamięć…

Teraz musi znaleźć sens nowego. martwego istnienia. uratować swych przyjaciół od zguby. no i jeszcze… przeprowadzić rewolucję. Ale co to dla niego. no nie? Wszystko wydaje się normalne w porównaniu z gadającym robakiem.

:

Cena: 9.9silverthorn, natalia daśko, marcin romanowski, św emeryk, czternaście, medaliony nałkowska pdf, zima w lizbonie, streszczenie tanga, michael cremo, złoty kielich z rubinami, banished poradnik, autor wakacje z duchami, jak podrywać na tinderze pdf, opowieści z meekhańskiego pogranicza. północ–południe, wiesław sokoluk, jan grzymski, przemoc seksualna wobec dzieci, taliby…