Bańka

Autor: Siri Pettersen

Sięgnij po magiczną kulę – przygoda jest na wyciągnięcie ręki!

Brawurowa i cudowna książka! Wyjątkowe połączenie magii i rzeczywistości.

12-letnia Kine musi wstawać rano. musi chodzić do szkoły i na pływalnię. musi żyć z przezwiskiem Bańka. a na dodatek musi śpiewać w beznadziejnym chórze gwiazdkowym. Musi żyć według durnych reguł. w durnym miasteczku. w durnym świecie.

Ale pewnego dnia zdarza się cud! Znajduje szklaną kulę. która daje jej schronienie przed światem. Bańka zamieszkuje w bańce. która potrafi latać i spełnia życzenia!

Co z tego wyniknie i jak potoczy się historia Kine? O tym właśnie opowiada ta cudownie kąśliwa. dowcipna. ale i bardzo pouczająca książka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena:


ISBN

9788377738559: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/dieta-w-chorobie-hashimoto-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-126023u

Cena:


Dekada. Tom 2. Na tropie

Autor: Michał Larek

Przełom lat 80. i 90. to nowa. bezlitosna rzeczywistość.

W niedbale dotąd prowadzonym śledztwie w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny dochodzi do przełomu. Przy okazji wychodzą na jaw szczegóły śmierci pewnego bardzo dociekliwego dziennikarza. Komu zależało na tym. by uciszyć ambitnego redaktora?

Podejrzane związki gangsterów. policjantów i biznesmenów są tajemnicą poliszynela. Światem stróżów prawa okazują się rządzić zakulisowe gierki i korupcja. Koszmary. które zdarzały się tylko w filmach kryminalnych. nagle stają się realne. Atak na policjanta. porwanie. zabójstwo jego dziewczyny – dla komisarza Harrego to wszystko jest boleśnie dotkliwe. Ktoś czyhał na jego życie. pytanie tylko – przyjaciel czy wróg?

Konflikt dobra ze złem nie ma jasno ustalonych granic. każdy może się

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9


ISBN

9788381373210: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/ubezpieczenia-i-skladki-najnowsze-zmiany-w-przepisach-zus-przemyslaw-jezek-125298u

Cena:


Bańka

Autor: Siri Pettersen

Sięgnij po magiczną kulę – przygoda jest na wyciągnięcie ręki!

Brawurowa i cudowna książka! Wyjątkowe połączenie magii i rzeczywistości.

12-letnia Kine musi wstawać rano. musi chodzić do szkoły i na pływalnię. musi żyć z przezwiskiem Bańka. a na dodatek musi śpiewać w beznadziejnym chórze gwiazdkowym. Musi żyć według durnych reguł. w durnym miasteczku. w durnym świecie.

Ale pewnego dnia zdarza się cud! Znajduje szklaną kulę. która daje jej schronienie przed światem. Bańka zamieszkuje w bańce. która potrafi latać i spełnia życzenia!

Co z tego wyniknie i jak potoczy się historia Kine? O tym właśnie opowiada ta cudownie kąśliwa. dowcipna. ale i bardzo pouczająca książka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:metodyka wychowania fizycznego pdf, irena zimmermann-górska, nikodem pałasz, kamilla termińska, kamerki z dziewczynami, tadeusz kocowski, the city of lost heaven, frankl viktor, źródła monastyczne, biologia materiały do matury pdf, czasem czuły czasem barbarzyńca pdf, cień zwycięstwa, parazytologia pdf, mróz oskarżenie pdf, jak wyjść z hazardu, jennifer probst książki, ten dzień blanka lipińska pdf freedisc, jodie picoult, wszyscy ludzie kremla, juliusz słowacki anhelli, sarjusz wolski…