Das geheimnisvolle Haus. Roman

Autor: Edgar Wallace

Der Kleinkriminelle Poltavo tritt in die Dienste eines geheimnisvollen Manns. welcher sich hinter einem schwarzen Schleier verbirgt und sich schlicht Mr. Brown nennt. Der zwielichtige Poltavo hat ehrgeizige Pläne: er will in der Londoner Gesellschaft aufsteigen. Hier lernt er die junge Doris Grey kennen. so wie ihren Vormund Mr. Farrington. Eine Erpressung in gehobenen Kreisen. ein Mord. dessen einziger Zeuge der undurchsichtige Millionär Gregory Farrington ist: Mr. T. B. Smith hat einen äußerst schwierigen Fall zu lösen…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Witraż

Autor: Agnieszka Korzeniewska

Co mogą mieć ze sobą wspólnego młoda dziewczyna pracująca jako sprzątaczka i dojrzała kobieta zarządzająca renomowaną kliniką chirurgii plastycznej? Obie wybrały emigrację. choć jedna szuka swojego miejsca w życiu. a druga uważa. że znalazła je raz na zawsze i że szczęście już jej nie opuści. Ale losy ludzkie są jak witraże – ciemne szybki sąsiadują z jasnymi. kolorowymi. Z bliska widać jedynie poszczególne szkiełka i dopiero. kiedy zaświeci słońce. a my będziemy w stanie stanąć wystarczająco daleko. zobaczymy obraz. który nas zachwyci. Książka Agnieszki Korzeniewskiej to niezwykle prawdziwa i aktualna opowieść o naszych czasach. Historia życia trzech polskich emigrantek. w której miłość w zaskakujący sposób przeplata się z ludzkimi dramatami. Melania. Zuza i Magda to trzy różne kobi

:

Cena:


Wybieram Rzym

Autor: Caitlin Crews

Po śmierci Gianniego Castellego firmę przejmują jego synowie. Rafael i Luka. jednak zgodnie z wolą zmarłego wpływ na rodzinny biznes ma mieć również jego żona – Kathryn. Luka nienawidzi jej od dnia. w którym dwa lata temu po raz pierwszy ją zobaczył. Chciałby się jej jak najszybciej pozbyć. lecz Kathryn nie zamierza pozwolić się odsunąć. Na nieszczęście dla Luki na swoje miejsce pracy w rodzinnej firmie wybiera oddział w Rzymie. którym właśnie on zarządza…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99tomasz mielczarek, stellaris drzewko technologii, kinesiotaping pdf, cenci powieść balzaka, trening est, ghost of tsushima poradnik, opowiadanie wieża, na dnie w paryżu i londynie, linda lisiewicz, angielskie ebooki, save us mona kasten pdf, gramatyka języka polskiego pdf, monika banaś, płciowość, marisa merico, fonopolis wieża jaskółki kiedy, margaret autorka przeminęło z wiatrem, podstawy seksuologii, polscy poszukiwacze złota, halliday resnick walker podstawy fizyki tom 2 pdf…