Słownik anatomii i fizjologii człowieka polsko-angielski

Autor: Maciej Pawski

Słownik zawiera obszerne nazewnictwo dotyczące organizmu człowieka. w tym nazwy poszczególnych mięśni. kości. tkanek. narządów oraz ich części składowych i komórek (razem ponad 15 tysięcy terminów). Terminologia obejmuje również schorzenia i objawy. Dodatkowym atutem słownika są liczne przykłady zastosowania poszczególnych terminów w praktyce.

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 45


Chemistry Theory of Machines

Autor: Witold M. Lewandowski

This book encompasses the essential range of information on technical aspects of mechanical design. It was written primarily for the students and staff of chemistry faculties of technical universities. yet it may also be utilized by everyone. who ether would like to try or already enjoys designing. but cannot take advantage of typical stress & machine construction handbooks. These handbooks often require familiarity with the concepts of mechanics and higher mathematics. mastery of which is gained after graduating from technical universities.

A short study of material strength contained within is limited only to the basic. statically determinable cases and singular loads. Emphasis has been put on explaining various types of stresses and differences in their

99: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-barbara-rybaltowska-28832u

Cena:


ISBN

9788379999064: Wydawnictwo

Format

32.5: https://woblink.com/ebook/sowa-samuel-bj-rk-28759u

Cena:korona krolestwa polskiego, python książka pdf, jak napisać tezę, bieleń, badania operacyjne pdf, bonda maszyna do pisania, pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne pdf, chemia medyczna steinhilber, kuby wojewódzkiego, prawo dyplomatyczne i konsularne sutor pdf, rozmowy z seryjnymi mordercami, zarządzanie kryzysowe pdf, de barbaro książki, teoria urbanistyki w projektowaniu i planowaniu miast pdf, filip springer dwunaste, rekiny wojny trt, baron cohen, przygody odyseusza opracowanie, piotr niziński, kontrapulsacja wewnątrzaortalna zadania pielęgniarki, barbara namysłowska-gabrysiak, deborah feldman, popiół i diament książka…