ISBN

9788365404923: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/gluten-free-jak-wspolczesna-pszenica-nas-zatruwa-julien-venesson-136759u

Cena:


Jak działa pamięć

Autor: Hilde Ostby

Ileż razy każdy z nas mówił: „Mam to na końcu języka!” i nie umiał sobie czegoś przypomnieć? Ile razy jakiś przedmiot – jak Proustowska magdalenka – wysłał nas w czasy dzieciństwa? Ile razy nie mieliśmy pewności. czy coś nam się śniło. czy stało naprawdę? A déjà vu? To dopiero zagadka!

Dwie siostry. neuropsycholożka i dziennikarka. wyruszają w szaloną podróż: od odkrycia hipokampu aż po nowoczesne czytanie w myślach za pomocą rezonansu magnetycznego. Opowiadają o fałszywych wspomnieniach. zapominaniu i klastrach pamięci. Rozmawiają z synestetą. z dziesięcioma nurkami. czterema arcymistrzami szachowymi. śledczym z wydziału kryminalnego. śpiewakiem operowym. królową quizów. pisarką. noblistą. klimatologiem i blogerką. Poza tym zrzucają człowieka (swoją siostrę

https://woblink.com/ebook/odkwaszanie-szybki-i-skuteczny-sposob-na-zdrowie-wilson-laura-136850u: https://woblink.com/product-publication/download/136850/epub

Cena:


Bliżej nieba

Autor: Breslin Kate

Évelyne Marche. brytyjska pielęgniarka z Oxfordu. mieszka podczas I wojny światowej w okupowanej przez Niemców Brukseli. dzieląc czas pomiędzy pracę w szpitalu w dzień i w kawiarni wieczorem. A przynajmniej takie stwarza pozory… Nikt nie podejrzewa. że wypełnia również ważną szpiegowską misję dla belgijskiego ruchu oporu.

Pewnego dnia Éve dostrzega spadający samolot. Kiedy jako pierwsza dociera na miejsce wypadku. w rannym pilocie rozpoznaje kapitana Królewskiego Korpusu Lotniczego. Simona Forrestera. Ryzykując życie. ukrywa go przed Niemcami. jednak niebezpieczeństwo narasta i mnożą się tajemnice…

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 39.9


ISBN

9788301201050: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/rusztowania-robocze-i-ochronne-piotr-kmiecik-dariusz-gnot-robert-jurkiewicz-elzbieta-nowicka-slowik-marcin-brajza-137495u

Cena: Dariusz Gnot


ISBN

9788365973597: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/wanda-rutkiewicz-elzbieta-sieradzinska-136785u

Cena:


Remedium

Autor: Tomasz Kozłowski

Intrygująca. obyczajowo-przygodowo-historyczna opowieść z elementami fantasy. Przeniesiemy się do czasów Młodej Polski. W aurze tajemniczości będziemy poznawać wyjątkowa historie. w której nie brakuje wątków miłosnych i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Główny bohater to modernistyczny malarz. Franciszek Okrumża. Pragnie on nakreślić wizerunek kobiety. która pojawia się w jego snach. Czy aby na pewno tylko w snach? Kim jest tajemnicza Aniela? I dlaczego obraz Okrumży miałby uleczyć jej poważny defekt?

To pełna niezwykłej treści historia dzieła. które ma niesamowitą moc.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 16.9kurt vonegut, grom w iraku, nowele bolesława prusa, dead island solucja, nawet o tym nie wspominaj pdf, krzyzowkowicza, bushcraft weekendowy, czarny pryzmat pdf, spóźnieni kochankowie książka, sam christer, aneta załazińska, dudarz, diana palmer książki pdf, czarna kompania audiobook, o wandzie co nie chciała niemca, pielęgnowanie, zabic sarai, wiedźmin 2 edycja rozszerzona poradnik, sprawdziany klasa 2 szkoła podstawowa, biblioteka ebook, twierdzenia matematyczne liceum…