ISBN

9788301202323: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/ekonomia-miedzynarodowa-tom-1-maurice-obstfeld-paul-r-krugman-marc-j-melitz-135665u

Cena: Paul R. Krugman


ISBN

9788377795071: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-pawel-jasienica-beynar-ewa-135629u

Cena:


Format

PDF: 135840

https://woblink.com/ebook/slownik-polsko-ukrainski-o-ukrainsko-polski-o-praca-zbiorowa-135840u

:

Cena:


Dobra-noc

Autor: Sabina Waszut

Rok 1934. W maleńkiej wsi Dobra leżącej nieopodal Częstochowy małżeństwu Jadwidze i Michałowi Pecynom rodzi się siódma córka. Według dawnych wierzeń siódma córka w rodzinie mogła stać się zmorą – duszą. która w nocy wychodzi ze śpiącego ciała i dusi wybraną ofiarę. sprowadzając chorobę. a czasem nawet śmierć. I choć w XX wieku teoretycznie nikt już w zmory nie wierzy. a do wsi małymi krokami wchodzi nowoczesność. dziewczyna jest przez wieś odsunięta i traktowana z rezerwą. Jadwiga. która pragnęła syna i po narodzinach Krysi podupadła na zdrowiu. nie potrafi w pełni zaakceptować najmłodszej córki. Nie potrafi obronić jej przed odtrąceniem.

Wszystko zmienia się. gdy do Dobrej przyjeżdża bratanek młynarza – Jura. Chłopak wyraźnie interesuje się Krysią. Młodzi spotykają się w owia

26.9: https://woblink.com/ebook/zycie-na-zamowienie-czyli-espresso-z-cukrem-wilczynska-karolina-135145u

Cena:


Analiza przypadków klinicznych w alergologii. Leczenie farmakologiczne w praktyce polskich lekarzy. Część II

Autor: Jerzy Kruszewski

Wysokospecjalistyczna publikacja uwzględniająca prawidłowe. zgodne z najnowszą wiedzą. sposoby diagnozowania. postępowania terapeutycznego i efekty leczenia 30 przypadków dotyczących m.in.: astmy. ostrego zespołu wieńcowego. anafilaksji. alergii wielopokarmowej. obrzęku. osutki polekowej czy ostrej uogólnionej osutki krostkowej. nietolerancji histaminy. AZS. FDEIA. pokrzywki. ANN z przerostem migdałka gardłowego czy wiosennych alergii oczu.

Przedstawione zostały nowe przykłady występowania schorzeń wraz z odpowiednim komentarzem specjalisty. Treść przygotowana przez zespół wybitnych specjalistów z myślą o alergologach. dermatologach. pediatrach i lekarzach medycyny ro

:

Cena:części mowy tabela, szymon hołownia program wyborczy pdf, pięćdziesiąt twarzy greya pdf, dziewczynka z parku pobierz, systemy cax, bioprawo, j.r.r. tolkien biografia, beynar, duch z arabskich baśni, jerzy robert nowak mason, piramida maslowa książka, wszechświat z niczego, jak zbudować szczęśliwy związek, łukasz kwadrans, technika obserwacji, kinga litkowiec…