Anioł w domu. mrówka w fabryce

Autor: Urbanik-Kopeć Alicja

W 1897 roku władze rosyjskie zarządziły przeprowadzenie spisu powszechnego. z którego wynikało. że na 160 tysięcy robotników zatrudnionych w Królestwie Polskim 40 tysięcy to kobiety. Szczególnie wybijał się przemysł włókienniczy. gdzie zatrudniano około 75 tysięcy ludzi. prawie połowę wszystkich pracujących w przemyśle. 30 tysięcy z nich. około 40%. stanowiły kobiety. W niektórych miejscach. jak w Żyrardowie. Łodzi czy Warszawie. w fabrykach bywało więcej robotnic niż robotników.

A mimo to jeszcze pod koniec XIX wieku na ziemiach polskich nawet najbardziej postępowi socjaliści i radykalne emancypantki nie uważali. że robotnica fabryczna to nowy rodzaj kobiety. z którym należy się liczyć. W czasach. gdy na pierwszych stronach gazet czytano o nowych wynalazkach. przemysło

11.5: https://woblink.com/ebook/dama-kameliowa-wydanie-dwujezyczne-en-pl-aleksander-dumas-syn–140581u

Cena:


ISBN

9788381680509: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/ukryte-trucizny-co-stale-niszczy-twoje-zdrowie-i-jak-tego-unikac-joachim-mutter-140570u

Cena:


Medycyna czakralna. Techniki samoleczenia duszy i ciała

Autor: Alcantara Margarita

Skorzystaj z wiedzy doświadczonej terapeutki

 Autorka zajmuje się najczęstszymi dolegliwościami. jakich doświadczają dziś ludzie. Z powodzeniem nauczyła swoich klientów wielu różnych technik uzdrawiania w celu usuwania blokad energetycznych i równoważenia ich czakr. Teraz dzieli się zdobytym doświadczeniem w swojej bestsellerowej książce.

 

Sprawdź. jak może pomóc Ci:

 Trzyczęściowy program uzdrawiania czakr pozwalający zidentyfikować dolegliwości. odkryć dotyczące ich czakry i wybrać najskuteczniejsze techniki uzdrawiania centrów energetycznych.

 • Szeroki wybór metod terapeutycznych. w tym medytacje i wizualizacje. olejki eteryczne. joga. kryształy. pożywienie i dieta. zmiany behawioralne i wiele innych.
 • Ilustracje

  27.99: https://woblink.com/ebook/ty-i-ja-dwa-rozne-swiaty-tom-2-i-3-elzbieta-kosobucka-140727u

  Cena:


  Przerwy w jedzeniu

  Autor: Muss Claus

  Zdrowe jedzenie jest dobre – przerwy w jedzeniu są jeszcze lepsze! 

  Liczne badania naukowe potwierdzają. że tymczasowe przerwy w jedzeniu zapewniają leczniczy efekt. Dzięki tej książce poznasz techniki i programy żywieniowe. które mają moc uzdrawiania. Dowiesz się jak bez uczucia głodu chronić naczynia krwionośne przed arteriosklerozą. odciążyć serce i obniżyć ciśnienie krwi. Przerwy w jedzeniu poprawiają przemianę materii. a wątroba. pęcherzyk żółciowy i nerki pracują bardziej efektywnie. Zredukowany czas spożywania posiłków wpływa też korzystnie na mózg i układ nerwowy. 

  Przerwy w jedzeniu pomogą Ci pozbyć się wielu dolegliwości 

  Opisane przez Autorów programy odżywiania oddziałują bezpośrednio na nasz genom w jądrze komórkowym. Ryzyko zwyrodnienia

  :

  Cena:  angielski w nieruchomościach, musso uratuj mnie, immunitet mroz, po s, opowiadania z doliny muminków pdf, sap książka, filary ziemi pdf, słownictwo dom angielski ćwiczenia pdf, rok 1984 epub, emma książka, ortopedia gaździk, septuaginta pdf, chemia fizyczna pdf, marian banaś opus dei, oto jest kasia ćwiczenia, jacek kosiarski, kosmetyka stosowana pdf, wietrzne katedry, kasdepke mity dla dzieci…