Marriage

Autor: Herbert George Wells

„Marriage” is a surprising story about relationships and people by science fiction legend. H.G. Wells. It features two protagonists: Marjorie Pope. the oldest daughter of a carriage manufacturer whose business has been ruined by the advent of the automobile. and R. A. G. Trafford. a physicist specializing in crystallography whom she marries against the wishes of her family at the age of 21. The novel traces the history of their relationship. which begins when an early airplane Trafford is piloting crashes into the garden of a house Marjorie’s family is renting for the summer. The plot followed the meeting of the couple. their marriage. their failures and success and eventually their trip to the wilderness of the snowy norths to get away from it all and find out what really mattered.

Wydawnictwo:

Cena:


Słowianie Zachodni dzieje. obyczaje. wierzenia. Tom pierwszy. Część pierwsza: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od I do VI wieku po Chr.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

Tom pierwszy dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Pojęcie starożytnych o krajach na północ od Alp i Dunaju położonych. Germania według wiadomości starożytnych. w epoce od I. do VI. w. po Chr. Narody na ziemiach starożytnej Germanii. Granice Słowian od zachodu według Jornandesa. Swewy i Teutoni. Identyczność nazwisk: Swewy i Słowianie. Swewi i Swawi. Słowianie i Szwaby. Przegląd ludów pod nazwą Swewów słynących. W części drugiej omawia takie zagadnienia: Ziemianie. Ludy Durzyńsko-Serbskie: Hermundury – Durzyńcy. Chaemae

5: https://woblink.com/ebook/przemiany-tom-i–30045u

Cena:


ISBN

9788394478391: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/b

Cena:


Scena od tylca

Autor: Anna Maria Władkowska

Młodzi artyści decydują się opowiedzieć o swoich zmaganiach w świecie polskiego show-businessu.

Skąpani w blasku fleszy. rozdający uśmiechy. triumfujący – tak zazwyczaj widzimy artystów. Tymczasem ich życie oraz praca to pot. krew i łzy. o czym mówią sami zainteresowani w cyklu rozmów. które stały się podstawą niniejszej książki. Poruszające wyznania. dzielenie się niełatwymi doświadczeniami. opisy najtrudniejszych momentów w życiu to jednak tylko część tego. co w niej znajdziemy. Równie ważną składową prezentowanych tu rozmów są próby określenia tego. jak sobie radzić z przeciwnościami losu. które każdy artysta nieuchronnie spotka na swojej drodze. Ważna lektura dla artystów. ich bliskich oraz wszystkich tych. którzy chcą zrozumieć świat show-busin

28: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-podobienstwo-malgorzata-nachtman-dzikowska-30085u

Cena:zabić drozda, duchowny w minarecie, zwroty angielskie pdf, żywienie człowieka pdf, phenomenal x pdf, doktor dolittle i jego zwierzęta ebook, wojna szwedzka, osnowa materiałoznawstwo, jedz pysznie chudnij cudnie, ludzie i gady, zwierciadło.pl, ebuk, zależna od mafii pdf, repetytorium angielski gimnazjum pdf, carl von clausewitz o wojnie…