W kręgu shintoizmu. Tom 1 Przeszłość i jej tajemnice

Autor: Wiesław Kotański

Dwutomowa publikacja obrazująca religię shinto. Część pierwsza poświęcona jest dziejom shintoizmu na przestrzeni 12 tys. lat. część druga ukazuje samą doktrynę w świetle najstarszych źródeł pisanych. kosmo- i teogonię oraz antropologię shintoistyczną. wreszcie sprawy kultu i instytucjonalizacji obrządku.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 31


Nieustające święto

Autor: Waldemar Lejdward

‚Nie traćmy marnie życiaDopóki jeszcze czas.Ta czara do wypiciaKażdemu grozi z nas.’Nie traćmy marnie życiaWaldemar LejdwardByłem długoletnim pedagogiem i wychowawcą młodzieży. Odbyłem wiele praktyk zawodowych z uczniami zarówno w kraju. jak i za granicą. Niektóre z tych wyjazdów opisałem w tomie opowiadań ‚Bogini zwycięstwa’. Ostatnia książka jest plonem pobytu w sanatorium w Inowrocławiu. Spotkałem tam kuracjusza. który zdawał sobie sprawę. że jest to już ostatni jego wyjazd na kurację.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14dochod pasywny, spod zmarzniętych powiek, oddawaj, mo hayder, krzysztof prendecki, jan paweł ii małżeństwo, czarnobylska modlitwa pdf, dead space 3 poradnik, urologia borkowski, o żołnierzu tułaczu, wojciech tochman żona, polityka gospodarcza pdf, cień i kość leigh bardugo, doktor murek zredukowany, życie podziemne mężczyzny, wojciech lipoński, tajemnica elizy, lepiej byś tam umarł, dobry romans historyczny…