Jak sfałszować wybory

Autor: Piotr Kościński

Wybory próbowano fałszować zawsze. od kiedy tylko zaczęto je przeprowadzać. By wygrać. wyborców przekupywano lub zastraszano. dokonywano manipulacji z liczeniem głosów. W miarę upływu lat politycy wynajdowali coraz bardziej doskonałe metody wpływania na wynik wyborów. I tak dzieje się do dziś. zarówno w krajach rządzonych dyktatorsko. jak i – co może dziwić – w państwach całkiem demokratycznych. O tym. jak wyglądają ”cuda nad urną” opowiada ta książka. Pouczająca. często wstrząsająca lektura. Warto po nią sięgnąć w każdej chwili. nie tylko przy okazji wyborów.  

Wydawnictwo: Trzecia Strona

Cena: 29.9


Słowiańskie siedlisko. Dar Rzepki

Autor: Rzepiela Monika

Związek Dziewanny i Dobromira zakończył się tragicznie. Ukąszona przez jadowitą żmiję młoda żona i matka przed śmiercią łączy dłonie Rzepki i swego męża. wyrażając pragnienie. by się pobrali i zostali rodzicami małego Radosława. W niedługim czasie Rzepka rodzi bliźnięta – Milenę i Ludomira – które wychowują się razem z synem Dziewanny. 

Mijają lata i dzieci dorastają. Każde poznaje miłość i musi wybrać własną drogę. na której szczęście przeplata się z bólem. radość ze smutkiem. a nadzieja z rozpaczą. Taki już jest człowieczy los. że raz dobro. raz zło rozdaje. a bohaterom nie pozostaje nic innego. jak się podporządkować.

Napisana z epickim rozmachem powieść ukazuje świt nowych idei będących konsekwencją przyjęcia chrztu przez Mieszka I. Św

29.9: https://woblink.com/ebook/na-koniec-swiata-ewa-maja-mackowiak-137726u

Cena:


Czarownice nie płoną

Autor: Jenny Blackhurst

Imogen Reid. psycholożka rozpoczynająca nowe życie w rodzinnym mieście. z którego kiedyś uciekła. nie chce wierzyć w ludzkie gadanie. Ellie Atkinson. uratowana z pożaru. w którym zginęli wszyscy jej bliscy. potrzebuje pomocy. a nie piętnowania. I Imogen zrobi wszystko. żeby jej tę pomoc zapewnić. To nie z Ellie jest coś nie tak. lecz z jej otoczeniem – z miastem. ze szkołą. z rodziną zastępczą dziewczynki…

 

Tak w każdym razie uważa Imogen.

I robi wszystko. by pomóc Ellie uporać się z traumą.

Więcej. niż nakazują standardy zawodowe.

Więcej. niż nakazywałby rozsądek.

Więcej. niż…

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31


Mój szef jest idiotą

Autor: Thomas Erikson

Czy wiecie. że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa. a nie z powodu pracy?

Zastanawiasz się czasami. dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz. jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje. by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami. którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak. to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Powiedzmy sobie szczerze: świat jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu. w każdej firmie znajdziemy szefów. którzy przysparzają problemów sobie. współpracownikom. są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Mamy szefów. którzy unikają odpowiedzialności. i takich. przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna. że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nic

69: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-z-elementami-teorii-wychowania-wieslawa-ciechaniewicz-pawel-chrusciel-135663u

Cena: Paweł Chruścielrisen kryształowe dyski, słówka angielski pdf, jacek dukaj, anatomia uległości pdf, biologia gimnazjum pdf, koniec drogi, berło serapisa pdf, notatki do matury, przebudzenie de mello pdf, do panny, buddyzm pdf, pamiętnik 8-bitowego wojownika, kolejne 365 dni jak się kończy, strzałkowska wiersze, co to jest korab…