Boski lekarz. Sekrety leczenia chorób przewlekłych i niewyjaśnionych

Autor: Anthony William

Czy jesteś zdezorientowany przez sprzeczne zalecenia lekarzy? Czy rosnący odsetek zachorowań na nowotwory i inne schorzenia powoduje u Ciebie niepokój i potrzebę zabezpieczenia się przed chorobą? Autor pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi pozbyć się dolegliwości. które zostały błędnie zdiagnozowane. Robi to poprzez słuchanie boskiego głosu. który ujawnia. co leży u podstaw bólu lub choroby. Podaje naturalne sposoby zwalczenia kilkudziesięciu chorób i ukrytych epidemii. takich jak: fibromialgia. wypalenie nadnerczy. zaburzenia równowagi hormonalnej. choroba Hashimoto. Prezentuje zasady profilaktyki i regeneracji przy schorzeniach neurodegeneracyjnych. depresji. przewlekłych zapaleniach oraz metody przywrócenia równowagi duchowej. Cała prawda o uzdrawianiu.

https://woblink.com/product-publication/download/136164/epub: 1

Cena:


Bezpieczny Tarot

Autor: Maria Bigoszewska

Już dziś możesz skorzystać z ponad dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego Autorki i poznać prawdę o tarocie. Zapewne zdarzyło Ci się usłyszeć różne opinie dotyczące tej niezwykłej talii. Niektóre z nich przed nią przestrzegają.

Łatwo jest jednak krytykować coś. czego się nie zna…

Dzięki tej książce będziesz w stanie odróżnić przepełnione kompleksami i uprzedzeniami opinie dyletantów od fachowych i godnych zaufania informacji. Strach przed tarotem

rodzi się bardzo często z niewiedzy. Teraz masz okazję poznać prawdziwe. pozytywne oblicze tarota!

Analizując poszczególne arkana dowiesz się. jak możesz „oswoić” własną. wyjątkową i w pełni Tobie posłuszną talię. Nowością jest wróżba miłosna przypisana do każdej karty. Dzięki niej nie tylko

https://woblink.com/product-publication/download/136489/epub: 1

Cena:


ISBN

9788373778948: Wydawnictwo

Format

69.6: https://woblink.com/ebook/jak-wykorzystac-energie-kwiatow-sztuka-codziennego-rozkwitania-hess-katie-136485u

Cena:


Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

Autor: Lodro Rinzler

Autorzy wywodzą się z zupełnie odmiennych kręgów kulturowych i wyznaniowych. a ich książka gładko łączy filozofię buddyjską z kulturą chrześcijańską. W ich publikacji znajdziesz uniwersalne nauki połączone z medytacjami. ćwiczeniami i praktycznymi poradami. Dzięki nim dowiesz się. czym jest bycie singlem i co daje chodzenie na randki. zanim się wejdzie w długotrwałe związki. Poznasz prawdę o seksie. stabilności oraz rozstaniu. Wszystkie etapy tego cyklu są czymś naturalnym i można przez nie przechodzić z otwartym sercem. W związkach mogą pojawiać się zarówno wzloty. jak i upadki. a ta książka przygotuje każdego do tych zmian. Jej kwintesencję stanowi nauka. jak kochać siebie i dlaczego jesteś godzien bezwarunkowej miłości. Pokochaj siebie. pokochaj innych

39.9: https://woblink.com/ebook/emilia-krakowska-aktorzyca-katarzyna-kaczorowska-135848u

Cena:personalny krzyżówka, upiory nesbo, oczy ciemności audiobook, sonnenbruch, wodzić na pokuszenie, e biblioteka, iwona skrzypczak, niesamowite przygody, pradawne cywilizacje, przepis na miłość online, drań michalak pdf, katarzyna krzan, harlequin pikantne fragmenty, sprawdziany klasa 3 matematyka, michelle celmer, pięć przygód detektywa konopki, oczy ciemności koontz, ustawa o rachunkowosci pdf, opowiadania do chichotania audiobook chomikuj, alternatywna przyszłość europy gra, ivan novotny…