Skrywana namiętność

Autor: Anna DePalo

Marisa poszukuje celebryty do poprowadzenia zbiórki pieniędzy na rozbudowę szkoły. w której uczy. Jej wybór pada na Cole’a. niegdyś sławnego hokeistę. dziś szefa firmy budowlanej. Jest tylko jeden problem. Marisa i Cole mieli kiedyś romans. który zakończył się katastrofą. Cole odrzuca jej propozycję. ale Marisa jest przekonana. że pod jego szorstkością kryje się dawna namiętność…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


EPUB.MOBI

32261: 28.9

https://woblink.com/product-publication/download/32261/epub

:

Cena:


Między nami.

Autor: Jacek Kaczmarski

Wyjątkowe wydanie wierszy Jacka Kaczmarskiego z okazji 60. rocznicy urodzin poety.

Jacek Kaczmarski to jeden z największych bardów współczesnej polskiej piosenki poetyckiej. Jego mocny głos. genialne teksty i wielka ekspresja. z jaką grał i śpiewał. wciąż porywają nowe pokolenia. Słowa piosenek jego autorstwa – jak choćby „Naszej klasy”. „Zbroi” czy „Murów” – weszły na stałe do naszego słownika.
‚Między nami’ to najpełniejsze wydanie wierszy poety.

Poezja nie służy ułatwianiu życia ludziom. Otwiera im oczy na pewne aspekty istnienia.
Jacek Kaczmarski

Jacek Kaczmarski (1957–2004) – poeta. prozaik. kompozytor. piosenkarz. twórca tekstów piosenek. Absolwent Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutował w 1976 roku. a rok później zdobył nagrodę na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie za utwór „Obława”. W roku 1979 rozpoczął współpracę z Przemysławem Gintrowskim i Zbigniewem Łapińskim. W momencie wprowadzenia stanu wojennego przebywał we Francji. W latach 80. dał setki koncertów na całym świecie. Wrócił do Polski w 1990 roku. Został pochowany w Alei Zasłużonych na Warszawskich Powązkach. Odznaczony Krzyżami Komandorskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 63.2kolejne 365 dni doci, dieta ketogeniczna dla kobiet, marcin moroń, robyn carr, cierpiałkowska, agnieszka piela, dmitrij głuchowski futu.re, efekt lucyfera dlaczego dobrzy ludzie czynią zło, bilewicz michał, książki dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nieoficjalny przewodnik konstruktora lego technic pdf, zarobić milion idąc pod prąd pdf, kondracki geografia regionalna polski pdf, dieta w ciąży zdrowe przepisy na 9 miesięcy pdf, darmowe ebooki epub, libra.ibuk, śpiewnik pielgrzymkowy pdf…