ISBN

9788320056228: Wydawnictwo

Format

159: https://woblink.com/ebook/medycyna-stylu-zycia-artur-mamcarz-daniel-sliz-135269u

Cena:


Mitologia grecka i rzymska

Autor: Katarzyna Marciniak

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie uhonorowanej prestiżową Nagrodą Klio Mitologii greckiej i rzymskiej prof. Katarzyny Marciniak. Autorka przybliża postaci i wydarzenia z mitologii. bez których nie sposób zrozumieć współczesnej kultury. Poznamy różne oblicza Meduzy. dowiemy się. czy bóg wina Bachus chorował na żółtaczkę. dotrzymamy towarzystwa Arnoldowi Schwarzeneggerowi. gdy jako Herkules będzie przemierzał ulice Nowego Jorku. Książka prezentuje treści na zasadzie leksykonu. co ułatwia poruszanie się w gąszczu mitologicznych postaci i wydarzeń. Zawiera liczne ilustracje i ciekawostki. a także informacje o funkcjonowaniu motywów związanych z daną postacią w literaturze. filmie. sztukach plastycznych czy muzycznych. co uatrakcyjnia lekturę oraz poszerza wiedzę. Autorka z

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788328710214: Wydawnictwo

Format

51.9: https://woblink.com/ebook/ana-grzegorz-ostrowski-joanna-ostrowska-santiago-roberto-135266u

Cena:opowieść wigilijna pdf, poetycko o warkoczu, metodyka rozwiązywania zadań z mechaniki, jedyne takie miejsce, meteorologia i klimatologia, czekając, troszyński ćwiczenia położnicze, król ludwiczyński zarządzanie zasobami ludzkimi pdf, andrzej adamski, pan tadeusz trzynasta księga, słodki drań pdf, dochod podstawowy, nesbo czerwone gardło, utwór epicki…