Moxie

Autor: Jennifer Matthieu

Vivian Carter ma naprawdę dość! Swojej szkoły. w której chłopcy z drużyny futbolowej robią. co im się żywnie podoba. korytarzach. Wszechobecnych stereotypów. Seksistowskich kontroli ubioru i molestowania na korytarzach. Ale przede wszystkim ma dość bycia grzeczną dziewczynką.

Zainspirowana historią własnej mamy – dawnej fanki punk rocka – Viv tworzy feministyczną gazetkę MOXIE. którą anonimowo dystrybuuje w szkole. Wkrótce inne dziewczyny dołączają do jej walki. Vivian usiwadamia sobie. że zapoczątkowała prawdziwą rewolucję!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 27.66


ISBN

9788395006951: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/tamte-wakacje-taylor-sara-137475u

Cena:


Remedium

Autor: Tomasz Kozłowski

Intrygująca. obyczajowo-przygodowo-historyczna opowieść z elementami fantasy. Przeniesiemy się do czasów Młodej Polski. W aurze tajemniczości będziemy poznawać wyjątkowa historie. w której nie brakuje wątków miłosnych i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Główny bohater to modernistyczny malarz. Franciszek Okrumża. Pragnie on nakreślić wizerunek kobiety. która pojawia się w jego snach. Czy aby na pewno tylko w snach? Kim jest tajemnicza Aniela? I dlaczego obraz Okrumży miałby uleczyć jej poważny defekt?

To pełna niezwykłej treści historia dzieła. które ma niesamowitą moc.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 16.9


ISBN

9788395260605: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/tajemnicza-roza-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-william-butler-yeats-137826u

Cena:


Zniknięty

Autor: Anna Robak-Reczek

Widok nieznajomej. kpiąco uśmiechniętej kobiety na rodzinnym filmie prowokuje do wznowienia poszukiwań zaginionego przed laty ojca rodziny. Żona zaginionego. ponadosiemdziesięcioletnia Irena. ma już dosyć – rachunków. obiadów. własnych dzieci. Najbardziej ma dość uporu swojego syna. któremu zniknięcie ojca nie daje spokoju i który za wszelką cenę dąży do wyjaśnienia rodzinnej tajemnicy. Prowadzone przez niego poszukiwania przyniosą rodzinie niepokój. Czy wszystkie zagadki trzeba rozwiązywać? Zwłaszcza że nie wszystkie odpowiedzi będą miłe. a niektóre pytania nadal pozostaną otwarte. Historia współczesnej rodziny z zagadką z przeszłości w tle. Pokazuje wzajemne relacje i różne. także wykluczające się. potrzeby ludzi. którzy stanowić mają wspólnotę.

Wyda:

Cena:mowa zależna a niezależna, david clowes, heart of iron 4 poradnik, ebooki, pediatria książki, openminder, no właśnie miłość, opiekunka po angielsku, gra o tron tom 1 pdf, kazuki sakuraba, nowe wychowanie sexualne, gramatyka na bardzo dobry pdf, renata seweryn, warrenowie książka, operacje reagowania kryzysowego, sonia raduńska…