Duchy. Część I. II i III

Autor: Aleksander Świętochowski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Aleksander Świętochowski (1849-1938) – polski pisarz. publicysta. filozof i historyk. aforysta. krytyk. publicysta polityczny. działacz społeczny. Twórczość Świętochowskiego obejmuje dzieła o tematyce filozoficzno-moralnej oraz historii idei. (za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Świętochowski). Niniejsza publikacja to znakomite dzieło. ale nie dla każdego. raczej dla ludzi wyrobionych intelektualnie i posiadających pewną wrażliwość na poruszane w tej książce sprawy. nazwijmy je – ‘niezwyczajne’. Fragment: Przestrzeń Wszechświata wypełniały mgły szare. gęste. bezwładnie rozwieszone lub leniwym ruche

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:


Cały ten Rock

Autor: Remigiusz Maciaszek

Kanał Remigiusza „Rocka” Maciaszka na YouTubie jest jednym z największych fenomenów w polskim Internecie. Przez ostatnie lata postać ta wywołała niezliczoną ilość kontrowersji – fani i hejterzy zażarcie dyskutowali na temat pracy. rodziny i kariery „Rocka”. Wielu chciałoby się dowiedzieć. jaki on jest w realu i jak odniósł tak ogromny sukces.

Ta książka opowiada o drodze Remigiusza Maciaszka na szczyt. Od pracy na budowie. przez prowadzenie wypożyczalni filmów. do ikony polskiego YouTube’a. To także historia dzieciństwa wielu dzisiejszych 30- i 40-latków. Dziecięce fortuny stracone w pierwszych salonach gier i kafejkach internetowych. Dźwięk pracy legendarnych komputerów: Commodore. Amiga 500 i pierwszych Pecetów. których posiadanie dawało właści

1:

Cena:


Religie świata antycznego. W sześciu tomach. Tom IV: Hellenizm a judaizm. część druga

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Pośród wszystkich religii tak zwanych pogańskich nie ma ani jednej. która by naszej inteligencji była jednocześnie i tak dobrze znana i tak głęboko nieznana jak religia starożytnej Grecji. Może się to wydawać paradoksalnym. ale tak jest. Jeśli chodzi o religię hellenizmu. to można o niej powiedzieć. iż jest to przenikanie się religii greckiej i wierzeń wschodnich. W kolejnych tomach autor ukazuje relacje pomiędzy hellenizmem a judaizmem. Wreszcie w tomach piątym i szóstym Zieliński zajmuje się religią Rzeczypospolitej Rzymskiej. o której tak pisze: „Znaczenie kultury Rzymu

12.5: https://woblink.com/ebook/neofici-polscy-materialy-historyczne-teodor-jeske-choinski-32702u

Cena:


Czego nauczyły mnie psy.

Autor: Cesar Millan

Cesar Millan w ujmującej. dającej wiele do myślenia książce udowadnia. że najlepszy przyjaciel człowieka jest zarazem jego najwspanialszym nauczycielem. Ósemka nadzwyczajnych psów od Palomy. kundla. który jeszcze w obejściu dziadka pokazał autorowi. co to znaczy szacunek. do ukochanego pitbula Daddy’ego. pomocnika i wcielenia mądrości – stała się pretekstem do wzruszającej życiowej retrospekcji i opisania nauk. odebranych od sfory.

Podróż Cesara Millana zaczęła się dawno. w ludnym Mazátlanie. Zawiodła autora do Stanów Zjednoczonych. gdzie stworzył ośrodek psychologii psów znany obecnie z najlepszych programów szkolenia tych czworonogów. Na każdym etapie jego życiowej wędrówki psi kompani byli niczym drogowskazy. Udzielali mu lekcji m.in. wiarygodności. wybaczania czy akceptacji. któr

10: https://woblink.com/ebook/szczescie-i-wolnosc-kamil-aksiuto-32558u

Cena:moj zawodnik pdf, operator 112, zasada dobrej wiary, podatki książka pdf, pułapki myślenia ebook, historia transportu pdf, krocząc wśród cieni książka, mężczyźni którzy nienawidzą, edukacja zdrowotna definicja woynarowska, nowoczesny inwestor chomikuj, zbieg okolicznosci, marek piechota, audiobook historia polski, www.wydawnictwoamber.pl, christine stephen king, korczak prawa dziecka, diana palmer prawo przyciągania, czapla ryby i rak streszczenie, konsekwencje pożądania tom 2, opowiadania niewolnica, rise of kingdoms poradnik, oppman, statystyczny drogowskaz pdf…