ISBN

9788380835368: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/lzy-nocy-anna-rychter-31801u

Cena:


ISBN

9788380643390: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:


Ścieżka Gniewomira

Autor: Piotr Skupnik

„Ścieżka Gniewomira to powieść o dorastaniu. Główny bohater – Oli Egilsson – z perspektywy lat opowiada o spędzonej w Norwegii młodości. dojrzewaniu i wierze. Początkowo był poganinem. modlącym się do wszechwiedzącego Odyna i gromowładnego Thora. Na tytułową ścieżkę wstąpił. aby zyskać nieśmiertelną sławę.

Powieść Piotra Skupnika to jednak książka niezwykła. ze względu na czas akcji. którą autor umieścił na przełomie X i XI wieku. Z perspektywy głównego bohatera czytelnik poznaje zaskakujące. często niebezpieczne przygody. jest świadkiem krwawych walk i morskich bitew oraz obserwatorem wydarzeń. jakie rozegrały się w Gnieźnie w roku 1000.

Po latach tytułowy wojownik. zarówno w kraju Mieszka. jak i na ziemia

11: https://woblink.com/ebook/pierwsze-wieki-historii-polskiej-adam-mickiewicz-32112u

Cena:puzyńska nora chomikuj, jacek kosiarski, najwyższa sprawiedliwość, szczęściara, góry żmijowe, teorie integracji europejskiej, mamed khalidov książka, rozbory polski, auschwitz krematorium, św waldemar, dobry chłopak pdf, marsjanie i wenusjanki, dieta niskocholesterolowa pdf, mośka, powrot do jedwabnego, matematyka z plusem 4 sprawdziany pdf, czapkins historia tomka mackiewicza, rzeczkowski, najlepsze audiobooki, literatura dla dzieci i młodzieży, linia ugięcia belki zadania z rozwiązaniami, gta 5 przeloty pod mostem…