Morderstwo na Święta

Autor: Francis Duncan

Klasyczny brytyjski kryminał osadzony w niepowtarzalnej scenerii angielskiej prowincji.

Kiedy detektyw-amator Mordecai Tremaine przybywa do posiadłości swojego znajomego. by spędzić święta Bożego Narodzenia tradycyjnie i z dala od londyńskiego zgiełku. zastaje na miejscu kilkanaście barwnych gości. każdy z których skrywa własne tajemnice. Jako wnikliwy obserwator ludzkiej natury. Tremaine wyczuwa napięcie ukryte pod powłoką sennej świątecznej atmosfery.

Jego najczarniejsze przypuszczenia sprawdzają się. kiedy głęboką nocą goście zamiast prezentów znajdują pod choinką zwłoki ubrane w kostium Świętego Mikołaja. Pada śnieg. powietrze jest ciężkie od wzajemnych podejrzeń. a na Tremaine’a spada zadanie znalezienia świątecznego mordercy.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 49


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


Fizjoterapia Funkcjonalna. Terapie kończyny dolnej w praktyce

Autor: Praca Zbiorowa

E-book zawiera zbiór tekstów. które w szeroki sposób omawiają pracę. budowę i fizjoterapię funkcjonalną kończyny dolnej i kompleksu miednicznego.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 89.9


Drugie życie rzeczy

Autor: Grażyna Krynicka

Powieść rozpoczyna się od trzęsienia ziemi w życiu trzydziestotrzyletniej bohaterki. po czym – zgodnie z receptą Alfreda Hitchcocka – napięcie stopniowo narasta.

Życie ma zawsze ostatnie słowo. I nie należy do nas. to my należymy do niego. I choćbyśmy je sobie najstaranniej układali i tak zrobi jak zechce. Ta książka jest właśnie o tym. O wydarzeniach. które pojawiają się nieoczekiwanie. o rzeczach. które mówią i o ludziach. którzy stają się lepsi. nawet jak czynią zło.

Powieść zaczyna się jak w dowcipie: żona wraca z delegacji kilka dni wcześniej i nie uprzedza o tym męża. Jednak Marii wcale nie jest do śmiechu. kiedy zastaje swojego męża w małżeńskim łóżku z obcą kobietą. Zszokowana. ucieka do mieszkania. które kupiła s

11.5: https://woblink.com/ebook/klub-pickwicka-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139443u

Cena:


Ochrona i konserwacja zabytkowych założeń ogrodowych

Autor: Longin Majdecki

Ogrody są wyjątkowymi dziełami sztuki. które pierwiastki żywy w postaci przyrody i nieożywiony łączą twórczą myślą planisty ogrodowego. Warunkiem przetrwania założeń ogrodowych jest zapewnienie stałej ochrony. właściwej opieki i odpowiedniego użytkowania. Narastające zróżnicowane zagrożenia powodują. że problematyka ochrony i konserwacji zabytkowych założeń ogrodowych jest stale aktualna. tak w kraju. jak i na świecie. Stan zabytków ogrodowych w Polsce pokazuje jak ważne i pilne są to zagadnienia.

Z przedmowy do pierwszego wydania

Poprzednie wydanie niniejszej książki ukazało się w 1993 roku i była to pierwsza kompleksowa publikacja dotycząca ochrony i rewaloryzacji zabytków ogrodowych w Polsce. Za

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 49dwiescie, techniki wpływu społecznego doliński pdf, śpiąca królewna charles perrault, kawalec pediatria pdf, kognitywno-komunikacyjna teoria przekładu pdf, audiobook ferdydurke, lordowie sithów, opieka koordynowana, mentalizm książka, hashimoto na widelcu, cesarz karol iv, radomska mam wątpliwość, intryga shen, esej na studia, najlepsze romanse książki…