Wydawnictwo

Nowa Baśń: Format

139916

https://woblink.com/product-publication/download/139916/epub: 1

Cena:


ISBN

9788366232044: Wydawnictwo

Format

64.9: https://woblink.com/ebook/wiek-skrajnosci-hobsbawm-eric-140583u

Cena:


Dylemat Oliwii Black

Autor: Barbara Taraszkiewicz

Na pierwszy rzut oka życie Oliwii przypomina bajkę. Jest szczęśliwą żoną i matką. mieszka w eleganckim apartamencie w Warszawie u boku przystojnego męża. wziętego prawnika. Z czasem jednak zauważa. że ceną za życie w luksusie jest bezwzględne podporządkowanie mężowi i jego apodyktycznej matce. Zdecydowana walczyć o swoją niezależność. wbrew opinii rodziny męża rozpoczyna pracę w korporacji w Oslo. Służbowy pobyt z dala od domu sprawia. że Oliwia zaczyna sobie zdawać sprawę z tego. jak wielką pomyłką było jej małżeństwo. zwłaszcza odkąd w jej otoczeniu pojawia się tajemniczy nieznajomy… Czy uda jej się pokierować własnym życiem tak. by odzyskać spokój ducha i szczęście? Czy w pogoni za uczuciem. jakiego do tej pory nie znała. podejmie decyzje. które okażą się właściwe? 22: https://woblink.com/ebook/halloween-zabawa-czy-zagrozenie-andrzej-ks-zwolinski-140232u

Cena:


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


Annika Bengtzon (#10). Szczęśliwa ulica

Autor: Liza Marklund

Dziesiąta część serii kryminałów opowiadających o dziennikarce śledczej Annice Bengtzon.

Annika Bengtzon wraca do pracy w redakcji „Kvallspressen”. Kiedy przedsiębiorca i były członek szwedzkiego parlamentu. Ingemar Lerberg. zostaje znaleziony zmasakrowany w swoim domu w ekskluzywnej podsztokholmskiej dzielnicy. Annika otrzymuje zlecenie zajecia się sprawą.

Mnożą się wątpliwości: Gdzie jest żona polityka. Nora? Kto zadręczył na śmierć Kaggena. miejscowego włóczęgę? Co wspólnego z tym wszystkim ma Viola Soderland? I dlaczego wszyscy nienawidzą redaktora naczelnego gazety. Andersa Schymana? Ofiara napaści walczy o życie. a w sieci rozpętuje się kampania nienawiści. obnażająca prawdziwe oblicze idylicznego przedmieścia.

Liza Marklund należy do najbardziej znanych na świecie szwedzkich autorów kryminałów. Ma na swoim koncie wiele sukcesów. Otrzymała m.in. trzy międzynarodowe nagrody: The Reading Relay Gold Medal. Eurocrine Read of the Year i The Petrona Award. Obok Stiga Larssona jest jedyną skandynawską autorką obecną na listach bestsellerów „New York Timesa”. Jej ksiązki są wydawane na całym świecie. ich łączny nakład przekroczył już 15 milionów egzemplarzy!

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99powrócę jako piorun, pieski obrazki, jak zostać mnichem, fizjoterapia w neurologii i neurochirurgii, gramatyka matura, co to ebook, konotacja pwn, sposób na elfa lektura pdf, audiobooki na abonament, mażyć, słownik terminów architektonicznych pdf, kingdom come deliverance tajniki zawodu, szukając alaski książka, prosze slonia, radzenie sobie ze stresem psychologia, biblia po polsku, strategie rozwoju przedsiębiorstwa rodzaje…