https://woblink.com/product-publication/download/17607/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788377858417: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/opowiesci-krolowej-pustyni-gertrude-bell-jacek-spolny-19037u

Cena:


Księga ego. Wolność od iluzji

Autor: praca zbiorowa

Ego zawsze ma pragnienia. ambicje i oczekiwania. chce znajdować się na szczycie drabiny społecznej. Ego cię wykorzystuje. Nie pozwala ci skontaktować się z prawdziwym „ja”. Odpowiada za istnienie cierpienia. bólu. nędzy. walki. frustracji. szaleństwa. Jeżeli chcesz dotrzeć do prawdy. musisz porzucić wszelkie przekonania. które narzuciło ci społeczeństwo. Nikt tak naprawdę nie wie. kim jesteś – ani rodzice. ani nauczyciele. ani księża. Tylko ty możesz poznać swoją prawdziwą tożsamość. Dlatego wszelkie opinie na twój temat są powierzchowne i nieprawdziwe. Odsuń od siebie te opinie. Uwolnij się od ego. Postępując w ten sposób. dotrzesz do swojej prawdziwej istoty. odkryjesz ją. To odkrycie niezwykle ważne. ponieważ dzięki niemu możesz nadać swemu życiu właściwy kierunek.

Ego może istnieć tylko wtedy. gdy je wspierasz.

Osho

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi. jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu. lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 18.99


Prawo Jazdy 2015 – PDF

Autor: Damian Skowron

Prawo jazdy 2015 to niezbędny poradnik dla każdego kierowcy. Ułatwia odnalezienie się w gąszczu często zmieniających się przepisów. Zawiera opis najważniejszych zmian obowiązujących od bieżącego roku m.in. dotyczących przewożenia dzieci w foteliku. surowszych kar za przekroczenie prędkości. parkowania w miejscu niedozwolonym czy podwyższenia wysokości mandatów. Opisuje również planowane zmiany. które wejdą w życie w najbliższych miesiącach. Poradnik zawiera również zaktualizowany taryfikator mandatów oraz punktów karnych w postaci tabeli. Nasz poradnik powinien trafić w ręce każdego kierowcy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.99


Zaopiekuj się mną

Autor: Diana Palmer

Kathryn podejmuje pracę u znanej autorki romansów. Wspólnie z nią wyjeżdża do domu nad jeziorem. Pewnego dnia płynąc motorówką. potrąca kąpiącego się mężczyznę. Przestraszona. ucieka z miejsca wypadku. ale wkrótce potem postanawia odnaleźć nieznajomego i przeprosić. Targana wyrzutami sumienia oferuje mu pomoc w dojściu do siebie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Neandertalczyk. W poszukiwaniu zaginionych genomów

Autor: Svante Pääbo

Czego dowiedzieliśmy się o pochodzeniu człowieka dzięki badaniom genomu naszych najbliższych ewolucyjnie krewnych? „Neandertalczyk” przedstawia fascynującą historię okrywania odpowiedzi na to pytanie. Od pierwszych prób badań kopalnego DNA w latach 80. aż po uwieńczone sukcesem zsekwencjonowanie genomu neandertalczyka w 2010 r.. śledzimy niezwykłą opowieść o narodzinach nowej dziedziny nauki. której porażki i triumfy ze swadą opisuje człowiek. dzięki któremu badania te w ogóle się rozpoczęły.
Odczytanie pełnego zapisu informacji genetycznej neandertalczyka sprawiło. że dowiedzieliśmy się o nim znacznie więcej. niż kiedykolwiek odkrylibyśmy dzięk

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 26.99


https://woblink.com/product-publication/download/18031/epub

1:

:

Cena:ile żyje się z chorobą parkinsona, portret młodej wenecjanki pilch, nie do pomyślenia, bielański podstawy chemii nieorganicznej, opowieści z narni 5, anyżowe dropsy, skóra azjatycka pielęgnacja po polsku pdf chomikuj, zaraza książka, psychologia pdf, nike 27, lick kylie scott pdf pl, poradnik dyzuranta, przyrodnia, widmokrąg, rozmowa sprzedażowa przez telefon przykłady, łobocki metody i techniki badań pedagogicznych pdf, harlan coben netflix, diagnoza psychologiczna pdf, słownik angielski prawniczy, gogol martwe dusze, brazylia – boliwia, granice państw europy…