Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie turystycznym

Autor: Władysław Biczysko

Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym. z wykorzystaniem Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. wymaga wiedzy menedżerskiej i umiejętności korzystania z systemów informacji w zakresie zakupów. sprzedaży. marketingu. personelu i finansów. Jest to pierwszy polski podręcznik kompleksowo ujmujący tę tematykę. a w szczególności obszar zarządzania finansami. Autor uwzględnił specyfikę branży turystycznej. przeprowadził analizę wskaźnikową przykładowego przedsiębiorstwa turystycznego. omówił jego działalność bieżącą oraz kwestie podatkowe. Poruszył również problematykę głośnych ostatnio bankructw biur turystycznych. Podręcznik kierowany jest do studentów turystyki i rekreacji oraz do osób pracujących w branży turystycz

:

Cena:


ISBN

9788381374132: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/umowy-zlecenia-i-inne-umowy-cywilnoprawne-od-1-stycznia-2019-r–141160u

Cena:


Zarząd sukcesyjny po śmierci przedsiębiorcy – nowe rozwiązania prawne

Autor: Aneta Szwęch

25 listopada 2018 r. wchodzi w życie ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej. Ustawa reguluje sytuację prawną przedsiębiorstwa osoby fizycznej po śmierci przedsiębiorcy. Publikacja zawiera kompleksowe omówienie skutków ustanowienia zarządu sukcesyjnego i zasady prowadzenia działalności przedsiębiorstwa osoby fizycznej po śmierci jego właściciela. Publikacja odpowiada na pytania: kto jest właścicielem przedsiębiorstwa w spadku. jak powołać zarządcę sukcesyjnego. który zarządza przedsiębiorstwem w spadku Jak przebiega zarządzanie przedsiębiorstwem w spadku bezpośrednio po śmierci przedsiębiorcy. który nie wyznaczył zarządcy sukcesyjnego

Jak funkcjonuje przedsiębiorstwo w s

31.2: https://woblink.com/ebook/firma-w-spadku-zarzad-sukcesyjny–141167u

Cena:szkoła żon pdf, stawka większa niż życie żelazny krzyż, george orwell 1984 pdf, trudno z miłości się podnieść, wiktor suworow książki, hejterstwo, obrabiarka sterowana numerycznie, angus watson czas żelaza, bicia nie trzeba było ich uczyć, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, audiacja, falcman, ballady i romanse pdf…