Drobna zmiana

Autor: Marcin Świetlicki

‚Nowa książka Marcina Świetlickiego jest zimna. ponura i świetna’. Justyna Sobolewska POLITYKA

„Drobna zmiana” potwierdza konsekwencję Marcina Świetlickiego w wyborze motywów i tematów . Autor mieszka przy ulicy Dietla. chodzi na spacery ze znaną z poprzednich książek suką rasy bokser. pije kawę w Mleczarni i szyderczo komentuje polityczną i medialną rzeczywistość. I choć prozy poetyckie zebrane w tomie układają się w chronologiczną relację z codzienności. równocześnie to zanurzenie w tu i teraz prowadzi do refleksji natury ogólniejszej.

Marcin Świetlicki w nowym tomie jest znacznie mniej zbuntowany i bardziej skupiony – na niepowtarzalności chwili. na swoich wierszach. na przemijaniu życia w rozmaitych jego przejawach.

Okładkę tomu zaprojektował Piotr Młodożenie

Wydawnictwo: Replika

Cena: 34.9


ISBN

9788381011020: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/tiara-i-korona-tom-1-teodor-jeske-choinski-28519u

Cena:żeglarz i sternik jachtowy pdf, mitologia nordycka pdf, literatura kryminalistyczna, czarny mag tom 4, ewa owczarz, jacek dubois książki, fantastyczny lem, bieleń, zabójcze ciał, ekonomika przedsiębiorstw pdf, ja inkwizytor tom 1, marta wójcicka, immanuel kant książki, część górnej wargi konia, preromantyzm niemiecki, amerykańska sielanka philip roth, intymnosc online, alfabet nowaka, przygody odyseusza audiobook, skazani na, małe kobietki pdf, bez pożegnania lingas…