The Last Days of Pompeii

Autor: Edward Bulwer-Lytton

‘The Last Days of Pompeii’ is a love story set in that Roman town just before the famous eruption of Mount Vesuvius buried it and most of its citizens in ash. It draws a vivid portrait of the lifestyle of the Imperial Romans. their daily baths. symposia. and gladiatorial entertainments. their religious practices and their homes while presenting a busy plot full of decadent. diabolical seducers. religious fanatics. and glutinous parasites.The novel itself tells the story of the Athenian Glaucus. his love. the beautiful Ione. and a blind flower-girl Nydia. who is secretly in love with Glaucus. Threatening the love of Glaucus and Ione is Ione’s guardian. the decadent and deceitful Egyptian Arbaces. who lusts after Ione himself. An amazing historical-fiction novel. set out in a highly elaborate exquisite language.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9


Gianca

Autor: Jacek Łukawski

Posłuchajcie Arka Olsona. który z dryfującej wśród chmur wyspy trafił na pokład latającego okrętu. Opowie wam. jak z chłystka zmienił się w powietrznego pirata. co burzom się nie kłania. Opowie o żaglach. które wypełnia wiatr. o prętach burzowych wysuniętych przez ambrazury i o ventusach. z którymi żeglują płanetnicy. Ale przede wszystkim opowie o swym wielkim marzeniu. aby zajrzeć pod dno powietrzne. którego przekroczyć nie sposób. Witajcie na pokładzie Gianki. Oprzyjcie się wygodnie o reling i nadstawcie uszu.

 

Gianca to niezależna fabuła rozwijająca świat wykreowany w cyklu Kraina Martwej Ziemi. Do tej pory nakładem SQN Imaginatio ukazały się Krew i stal oraz Grom i szkwał – przygodowe powieści fantasy osadzone w realiach przypominających średniowiecze i

22: https://woblink.com/ebook/pamietnik-mojej-zolnierki-na-kaukazie-i-niewoli-u-szamila-karol-kalinowski-28607u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28516/epub

1:

:

Cena:


Marzenia nowożeńców

Autor: Tara Pammi

Stavros Sporades obiecuje swojemu staremu przyjacielowi. że zaopiekuje się jego wnuczką – Leah Huntington. By ją uchronić przed oszustami matrymonialnymi. sam się z nią żeni. Jest to jedynie formalność; małżonkowie w ogóle się nie widują. Stavros kontroluje jednak z daleka życie Leah i czuwa nad jej majątkiem. Po pięciu latach Leah żąda rozwodu. Stavros chce się przekonać. czy szalona w młodości Leah rzeczywiście się zmieniła. Ale nie tylko to powstrzymuje go przed zgodą na rozwód…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99vincent severski odwet, sprawdzian semestralny klasa 2, blanka lipińska 365 dni pdf za darmo, tacyt germania pdf, pilipiuk wampir z kc chomikuj, tadeusz bartoś żona, przewodnik grzeszników, bartłomiej nita, chrostowski, m jak miłość 1184, watch dogs poradnik, jak manipulować ludźmi pdf, woźniczka negocjuj, konrad lektura, tańcząca w ogniu, www tygodnik powszechny pl, dominika wetoszka, dziady iv pdf, neonatologia świetliński pdf, sto lat samotności mobi, trywializowac…