The Perfect Game. Tom 3. Słodkie zwycięstwo.

Autor: J Sterling

Nic nie trwa wiecznie.

Nic oprócz miłości.

Kiedy kariera baseballisty dobiega do fazy schyłkowej. człowiek ma wrażenie. że otrzymał kopniaka w brzuch.

Tak jakby w końcu dotarło do niego. że ten sport nigdy go nie kochał. Tyle bezsennych nocy. godzin spędzonych na siłowni. treningów. przygotowania mentalnego. nieobecności podczas świąt. urodzin dzieci. wspomnień. których się nie ma wraz z rodziną… I po co to wszystko? Okazuje się. że baseball wcale się o ciebie nie martwił. Nie spędzał bezsennych nocy. zastanawiając się. jak uczynić cię lepszym zawodnikiem. Miał to gdzieś.

Baseball to biznes. Sport. Gra.

Najważniejsze jest słodkie zwycięstwo. nie tylko na boisku.

Razem przeciwko całemu światu. Czy wystawieni na kolejną próbę

27: https://woblink.com/ebook/challengerowie-nastepcy-homo-sapiens-miller-adrian-130054u

Cena:


Wspólna orbita zamknięta

Autor: Becky Chambers

Ekscytująca. pełna przygód i niebezpieczeństw podróż przez Galaktykę z barwną załogą „Wędrowca”

Lovelace była kiedyś zaledwie sztuczną inteligencją statku. Kiedy po całkowitym wyłączeniu i zresetowaniu systemu budzi się w nowym ciele. nie pamięta. co się działo wcześniej. Ucząc się poruszania po wszechświecie i odkrywając. kim jest. Lovelace zaprzyjaźnia się z Papryką. wybuchową inżynier. która bardzo chce jej pomóc w nauce i rozwoju. Papryka i Lovelace przekonają się. że bez względu na ogrom przestrzeni kosmicznej dwie osoby mogą razem wypełnić ją bez problemu…

„Becky Chambers wykorzystuje swój wielki talent. który objawiła już w debiutanckiej powieści Daleka droga do małej. gniewnej planety. by tym razem uważniej przyjrzeć się poruszającej historii samookreślenia i osobistej niezależności. Bez względu na to. do jak pięknego i dziwnego świata nas zabiera. możemy liczyć. że będzie nas prowadzić z humorem i sercem”.

„RT Book Reviews”

Wspólna orbita zamknięta została umieszczona przez „Publishers Weekly” na liście najlepszych powieści 2017 roku.

Otrzymała nominację do nagrody Hugo 2017 w kategorii „najlepsza powieść”.

Znalazła się na finałowej liście książek nominowanych do nagrody im. Arthura C. Clarke’a 2017.

Zdobyła Prix Julia Verlanger.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


ISBN

9788366071360: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/male-wielkie-rzeczy-henry-fraser-joanna-hardukiewicz-chojnowska-134575u

Cena:


Małe wielkie rzeczy

Autor: Henry Fraser

Sparaliżowany od szyi w dół. Henry pokonał niewyobrażalne trudności. by znów móc korzystać z życia i nauczyć się nowego sposobu funkcjonowania. W swojej książce Henry pisze o tym. jak w wyzwaniach. które stawiało przed nim życie. zawsze odnajdywał jakiś dar; jak uczył się przyjmować i akceptować zły obrót spraw oraz doszukiwać się pozytywnych aspektów każdej sytuacji. Jego filozofia życiowa opiera się na założeniu. że każdy dzień może być dobry.

„Małe wielkie rzeczy” przemówią do każdego. kto zmaga się z jakimikolwiek przeciwnościami losu. To przepiękna opowieść o wdzięczności oraz sile tkwiącej w każdym z nas – sile. która pokona największe trudności.

„Henry Fraser to jedna z najbardziej niezwykłych osób. jakie spotkałam”. –

:

Cena:


Próchnica wczesnodziecięca

Autor: Joanna Zemlik

W Polsce choroba próchnicowa u dzieci to niestety wciąż poważny problem społeczny i epidemiologiczny mający konsekwencje zdrowotne w kolejnych etapach życia. Czynników ryzyka próchnicy zębów mlecznych jest wiele. Mogą to być zachowania dietetyczne. czas wprowadzenia i częstość wykonywania zabiegów higienicznych w jamie ustnej dziecka. Nie bez znaczenia są też choroby i przyjmowane w czasie ciąży leki. palenie tytoniu. obecność ognisk próchnicy u przyszłych rodziców dziecka. niski poziom świadomości prozdrowotnej. a także status socjoekonomiczny rodziny.

Próchnica może być przyczyną bólu. przedwczesnej utraty uzębienia mlecznego. zaburzeń rozwojowych narządu żucia. co może prowadzić do utrudnień w rozwoju mowy i zabur

https://woblink.com/ebook/efektor-thomas-arnold-133604u: https://woblink.com/product-publication/download/133604/epub

Cena:człowiek i natura, teoria wychowania w zarysie łobocki, gierusz podręcznik samodzielnej nauki księgowania, stanisław gazda, kubuś puchatek pdf, mitu, dyskryminacja w pracy, dorian gray online pl, amazement, wielka ksiega cipek ksiazka pdf, podstawy konstrukcji maszyn zbiór zadań pdf, nikomu nie ufaj, antropologia filozoficzna pdf, słownictwo angielskie poziom b2 pdf, kondracki geografia regionalna polski pdf, paweł samecki, musierowicz kłamczucha…