ISBN

9788380640993: Wydawnictwo

Format

5: https://woblink.com/ebook/dramat-w-meksyku-un-drame-au-mexique-jules-verne-17748u

Cena:


ISBN

9788377858264: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/rzeka-zbrodni-jaroslaw-jakubowski-18540u

Cena:


Wyspa

Autor: Joanna Miszczuk

Kobiecość. fantazja i bogactwo postaci. Opowieść. która dowodzi. że wyobraźnia Joanny Miszczuk nie zna granic.

Maxime Dupont. francuska ciastkarka. dzięki swoim innym ukrytym talentom. prowadzi podwójne życie. Jej przeszłość naznaczona została cierpieniem: osierocona jako dziecko. ofiara przemocy jako nastolatka. brutalnie pozbawiona ukochanego. Już jako dorosła ujawnia w swej drugiej osobowości wielką siłę drzemiącą w kobiecej duszy. Czy to. kim jesteśmy. implikuje nasza przeszłość czy nasze decyzje?
Maxime w wyniku dramatycznych wydarzeń trafia na tajemnicza wyspę Lumię. Wyspa jest praktycznie odc

Wydawnictwo: Kolegium Europy Wschodniej

Cena: 14.4


Nieustające święto

Autor: Waldemar Lejdward

‚Nie traćmy marnie życiaDopóki jeszcze czas.Ta czara do wypiciaKażdemu grozi z nas.’Nie traćmy marnie życiaWaldemar LejdwardByłem długoletnim pedagogiem i wychowawcą młodzieży. Odbyłem wiele praktyk zawodowych z uczniami zarówno w kraju. jak i za granicą. Niektóre z tych wyjazdów opisałem w tomie opowiadań ‚Bogini zwycięstwa’. Ostatnia książka jest plonem pobytu w sanatorium w Inowrocławiu. Spotkałem tam kuracjusza. który zdawał sobie sprawę. że jest to już ostatni jego wyjazd na kurację.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14


ISBN

9788362247417: Wydawnictwo

Format

15.99: https://woblink.com/ebook/przystanek-londyn-jacek-wasowicz-18705u

Cena:


Szokujące mechanizmy budowy i działania Wszechświata

Autor: Stanisław Sacharski

Ta książka jest odmienna. niepodobna do innych. Została  napisana wyłącznie na podstawie własnych przemyśleń autora i intuicji z uwzględnieniem podstawowych praw natury. Język książki jest prosty. w większości potoczny. jakiego używa się na co dzień. Publikacja opisuje strukturę oraz główne mechanizmy funkcjonowania natury. dotychczas stanowiące dla ludzi wielką tajemnicę. Nie zawiera prawie żadnych dodatkowych informacji ani o historii. ani o rozwoju nauki w tym zakresie. wobec tego podane informacje są niemal czystą esencją opisywanych zagadnień. W książce nie ma żadnych równań ani wyliczeń. Pozostawiono to profesjonalnym fizykom i kosmologom.Opierając się na treści książki. można w sposób zadowalający odpowiedzieć na następujące. fundament

:

Cena:


Nowa miłość

Autor: Carol Marinelli

Jasmine postanawia udowodnić sobie i rodzinie. że rozwód to nie koniec świata. Znajduje pracę w innym szpitalu. organizuje opiekę nad dzieckiem. stara się nawet prowadzić życie towarzyskie. Jej spokój burzy zauroczenie doktorem Devlinem. Oboje są przeciwnikami bliższych relacji w miejscu pracy. jednak pożądanie jest silniejsze…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Kaktusy z Zielonej ulicy

Autor: Wiktor Zawada

 Niezwykłe przygody urwisów z Zamościa w czasie II wojny światowej.

Dzidek Cent. Bysiek Stawski. Milka i jej brat Jędrek Szelest ostatnie dni wakacji 1939 roku spędzają na swój ulubiony sposób – bawiąc się w Indian oraz rywalizując z kolegami z sąsiedztwa. W tym czasie pojawiają się nowe atrakcje – ciągnące na zachód kolumny wojska. wyjące syreny. próbny alarm lotniczy…

Dzieci nie spodziewają się. że tego września będą musiały szybko dorosnąć. Postanawiają zorganizować się w drużynę wojskową o nazwie „Kaktusy”. a swoją dziecięcą wyobraźnię wykorzystać w walce z wrogiem. Ich orężem staną się psikusy. a celem ośmieszanie Niemców. Dość szybko z łobuziaków zmienią się w mądrych patriotów.

Kaktusy z Zielonej ulicy to klasyka polskiej li

:

Cena:kajtkowe przygody bohaterowie, repetytorium gimnazjalisty historia pdf, leon gradoń, playboy za sterami docer, biofizyka molekularna, twierdz krzyżowiec, dudycz, wydawnictwo bellona nowości, perwersyjna milosc laurelin pdf, najstarszy zawód świata, oko i ucho, maurin, stalker zew prypeci poradnik, poezja funeralna…