WYDANIE DWUJĘZYCZNE – Z przygód Sherlocka Holmesa. Panowie z Reigate

Autor: Arthur Conan Doyle

Dwujęzyczne (polsko-angielskie) wydanie pełnej tajemnic noweli napisanej przez klasyka kryminału i powieści detektywistycznej – Arthura Conan Doyle’a.

Doktor Watson nakłania Sherlocka Holmesa do wyjazdu na urlop. by odpoczął od rozwiązywania zagadek. Zamieszkują u pułkownika Haytera. kolegi Watsona z wojny. w wiejskim zaciszu koło Reigate w hrabstwie Surrey.

Jednak wkrótce po ich przybyciu ma miejsce seria dramatycznych zdarzeń. Wpierw następuje włamanie w posiadłości miejscowego właściciela ziemskiego Actona. Włamywacze przeszukali bibliotekę. zabierając dziwny łup: tom Homera. dwa platerowane świeczniki. przycisk do papieru z kości słoniowej. mały dębowy barometr i kłębek sznurka. Nazajutrz u sędziego C

1: Autor

Cena: Autor


Zielone róże

Autor: Katarzyna Ducros

Fabuła książeczki przenosi czytelników do niezwykłego kraju. w którym żyje młoda kobieta o imieniu Anna. Anna jest kochającą mamą. która pragnie wieść szczęśliwe życie. Niestety rodacy. a nawet własny mąż. pochodzący z wpływowej rodziny. nie potrafią jej zaakceptować i docenić.

Na całe szczęście los sprawi. że Anna będzie mogła odmienić swój los. jeżeli zdoła odpowiedzieć na zagadkę przygotowaną przez samą królową. Zadanie nie będzie łatwe. ale ostatecznie miłość do córki oraz zamiłowanie do pięknych róż sprawi. że historia zakończy się szczęśliwie.

Należy podkreślić. że bajka staje się tłem do baletu. który inspiruje czytelnika. Ilustracje figur pozwolą wczuć się w rolę początkującego choreografa. zachęcając do pr

49: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-finansami-w-przedsiebiorstwie-turystycznym-wladyslaw-biczysko-140310u

Cena:


Mudry – sposób na zdrowie. energię i równowagę. 73 najskuteczniejsze techniki dla współczesnego człowieka

Autor: Swami Saradananda

Poznaj starożytną mądrość

Czas byś zmienił życie dzięki dobroczynnej mocy mudr. Ten ilustrowany. zawierający przystępne instrukcje przewodnik po starożytnych gestach dłoni będzie doskonałą pomocą w praktyce. zarówno dla początkującego. jak i doświadczonego jogina.

 

W czym pomocne mogą być mudry?

Starożytne gesty dłoni pozwolą Ci na:

 • wzmocnienie siły wewnętrznej i poczucia własnej wartości.
 • zwiększenie radości i swobody.
 • uwolnienie od stresu.
 • osiągnięcie wewnętrznego spokoju.
 • podniesienie poziomu kreatywności. koncentracji i jasności umysłu.
 • poprawę ogólnego stanu zdrowia i wyzwolenie od dolegliwości takich jak artretyzm. ka

  24.2: https://woblink.com/ebook/7-krokow-do-bogactwa-w-7-dni-kurs-mentalnego-przyciagania-dobrobytu-finansowego-malgorzata-wojcik-139017u

  Cena:


  edu-Libri

  Format: PDF

  40

  1: Autor

  Cena: Autor


  Europejskie kino gatunków

  Autor: Piotr Kletowski

  Książka zawiera pionierską na gruncie polskiego filmoznawstwa próbę opisu fenomenu europejskiego kina gatunkowego. tworzonego w obrębie najważniejszych kinematografii Starego Kontynentu. Odnajdziemy tu szkice poświęcone niemieckim. skandynawskim. włoskim. hiszpańskim i brytyjskim horrorom. reprezentantom lokalnej odmiany science fiction. sowieckiej komedii muzycznej. polskim kryminałom. jak też gatunkom charakterystycznym dla Europy: spaghetti westernom. giallo. filmom erotycznym czy jugosłowiańskim filmom partyzanckim.

  Autorzy zamieszczonych w tomie tekstów przybliżają także sylwetki mistrzów kina klasycznego (Jean-Pierre Melville. Sergio Leone. Mario Bava. Tinto Brass. Jesús Franco). jak i twórców współczesnych (Jörg Buttgereit. Nicolas Winding Refn. Bruno Dumont). Publikacja t

  33: https://woblink.com/ebook/moze-estera-urszula-poprawska-katja-petrowskaja-139043u

  Cena:


  Florence Grace

  Autor: Tracy Rees

  Florence Buckley jest sierotą i mieszka w Kornwalii. tajemniczej krainie wichur i wrzosowisk. Mimo trudnych warunków jest zadowolona ze swojego losu. Piękno przyrody sprawia. że czuje się wolna i szczęśliwa. Czy wypada oczekiwać od życia więcej?

  Kiedy Florrie kończy piętnaście lat. poznaje sekret. który wywraca jej świat do góry nogami. Okazuje się. że jest spokrewniona z bogatą rodziną Graceʼów należącą do londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Z dnia na dzień przenosi się ze wsi do stolicy. z biedy do luksusu.

  Czy jednak nowe życie spodoba się dziewczynie z wrzosowisk? Czy oderwana od wszystkiego. co ją ukształtowało. nauczy się zasad rządzących nowym. dziwnym światem? Czy oprze się pokusom? A może pozwoli porwać namiętności do tajemniczego i mrocznego Turlingtona Graceʼa?

  „Tracy Rees to nowa mistrzyni romansu historycznego”.

  LUCINDA RILEY. autorka bestsellerów „Sunday Timesa”

  „Wyjątkowo mądra. inteligentna. głęboka książka. Można odnieść wrażenie.

  że zawiera odpowiedzi na połowę pytań zadawanych przez życie”.

  JOANNA COURTNEY. autorka The Chosen Queen

  Tracy Rees urodziła się w południowej Walii. Ukończyła Uniwersytet Cambridge i przez osiem lat z powodzeniem zajmowała się zawodowo pisaniem tekstów typu non-fiction. Pracowała jako terapeutka i prowadziła szkolenia w tej dziedzinie. Zwyciężczyni konkursu „Search for a Bestseller” Richarda i Judy oraz laureatka nagrody LoveStories na najlepszy romans historyczny.

  Wydawnictwo: Czarna Owca

  Cena: 34.99  miłość na manhattanie, zygmunt miłoszewski kwestia ceny, mordowanie, tachykardia u dzieci, marcin kałduński, wojtek kubiak, studnie przodków, książka podstawy przedsiębiorczości, czlowiek i pies, king t.m. frazier pdf, mag bitewny księga 2, osiecka najpiękniejsze wiersze i piosenki, postępowanie administracyjne podręcznik pdf, asiunia lektura pdf, książka bracia lwie serce…