Piersi

Autor: Dr Kristi Funk

Rak piersi to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat.

Co ósma z nas w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie.

Nie powinnaś mieć wątpliwości. czy to książka dla ciebie.

Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się. jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz mity dotyczące tej choroby. na przykład że jest ona w pełni uwarunkowana genetycznie (według aktualnych badań tylko 5–10% zachorowań jest wynikiem dziedziczenia). Przekonasz się. że w dużym stopniu od twojego postępowania zależy. czy uda ci się ustrzec przed nowotworem.

Jeśli chorujesz – dowiesz się. jak przejść przez kolejne etapy choroby. nauczysz się prawidłowo analizować wyniki badań i poznasz dokładne opisy wszystkich dostępnych me

89: https://woblink.com/ebook/ekonomia-miedzynarodowa-tom-2-maurice-obstfeld-paul-r-krugman-marc-j-melitz-135659u

Cena: Paul R. Krugman


Kontener

Autor: Marek Bieńczyk

Najpierw był pomysł by napisać książkę o oddechu. O zadyszce od natłoku zdarzeń. o nerwowym a może smogowym kaszlu. Też o miarowym oddychaniu. W końcu o sztucznym oddychaniu. wstrzymywaniu oddechu. o ostatnim tchnieniu.

Czy w to miejsce powstała książka o pamięci? O podróży? Uciekaniu od siebie. przez Kanadę i podwarszawski las? O pożegnaniach? Czy może jednak o oddechu? Czyli o tym jak niewiele oddziela nas od nieistnienia.

W swojej najbardziej osobistej i być może najwspanialszej książce Marek Bieńczyk dochodzi do literackiej perfekcji. Zarówno gdy pisze o Canettim. Faulknerze czy Camusie. jak wtedy gdy przywołuje po imieniu bliskie mu osoby. Bo do „Kontenera” włożył autor to co mu najbliższe. To czym żył ale oddaliło się. zniknęło i to czym nadal żyje i się zachwyca.

Udało się Bie

32.9: https://woblink.com/ebook/moj-szef-jest-idiota-thomas-erikson-135261u

Cena:


Psychotronika – współczesna nauka o świadomości

Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska

Autorka bestsellerów łączących naukę z tym. co niezwykłe. w swojej najnowszej publikacji ujawnia mechanizmy. dzięki którym funkcjonują takie zjawiska jak teleportacja. lewitacja. telepatia. jasnowidzenie czy telegnozja. Co więcej. udowadnia. że większość ludzi jest w stanie skorzystać z tych pozornie magicznych praktyk. Rzuca również nowe światło na bioenergoterapię i zdradza sekrety stosowania tego typu uzdrawiania. Opisuje wyłącznie te anomalne zjawiska. które mają praktyczne zastosowanie. Podkreśla przy tym. że zdecydowana większość osób nie jest świadoma kryjącego się w nich potencjału. Jeśli więc masz prorocze sny czy zdolność przewidywania przyszłości. warto dowiedzieć się. jak ona działa. Niezwykłe zjawiska – praktyczne korzyści!

39.9: https://woblink.com/ebook/podrecznik-astrologii-wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-swoim-horoskopie-boland-yasmin-135856u

Cena:


Synteza nadprzestrzeni II

Autor: Krzysztof Bonk

W drugiej części Syntezy nadprzestrzeni melduje się pewien kosmiczny szeryf. syntetyczna lady. ludzki dyktator oraz cyber-Bóg. Co z ich dalekosiężnej działalności wyniknie dla Ziemi. planety Alyssia oraz czy Siewcy Śmierci i Zniszczenia pozostaną bierni? Ponadto komuś udaje się rekonstrukcja – ponownie powitamy na scenie półmechanicznego. zacnego żółwia Robina. Nie inaczej tylko w towarzystwie zabójczych oraz kuszących Alfy i Omegi.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 7


Emilia Krakowska. Aktorzyca

Autor: Katarzyna Kaczorowska

„Aktorzyca” to portret wybitnej polskiej aktorki Emilii Krakowskiej – poznanianki z urodzenia. warszawianka z wyboru. Publiczność pokochała ją za Reymontowską Jagnę. Malinę z opowiadania Iwaszkiewicza. Marysię z „Wesela” i panią Dulską Zapolskiej. Bohaterka książki opowiada czytelnikom o wielkiej miłości swojej matki. Anastazji. o przybranej siostrze. mężach. z którymi nie zawsze było jej po drodze i ukochanych córkach. Prowadzi nas przez uliczki rodzinnego Poznania – okupowanego przez Niemców i zbuntowanego przeciwko władzy w czerwcu 1956 roku – i wprowadza w świat warszawskich teatrów. w którym młoda dziewczyna po studiach musiała znaleźć swoje miejsce. pokazać. co potrafi i przekonać do siebie reżyserów. publiczność i krytyków. Co jej się udało. a czego do dzisia

19.9: https://woblink.com/ebook/wenus-planeta-partnerstwa-rola-bogini-milosci-w-horoskopie-elzbieta-klobus-136189u

Cena:dura mobi, fizjologia człowieka górski pdf, opowieści podręczne, lis witalis pdf, państwo platona pdf, kolędy staropolskie, atlas świata pdf, sekrety diety, maluch tuning, marcin wojtkowski, otwórz oczy sinicka pdf, przestępczość zorganizowana w polsce i jej zwalczanie, vi keeland szansa pdf, diagnoza w resocjalizacji, filozofia kaizen pdf, twój umysł na detoksie pdf, lego city tajny agent pc download, zobacz jak oni kłamią, jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie pdf…