Dodatkowe lata. Łatwe ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku

Autor: F. Schnack G. Elstner

Czy życzenia „Sto lat” nie są zarazem przekleństwem?

Wraz z postępami medycznymi długość naszego życia nieustannie się zwiększa. Dlaczego zatem wiele osób w zaawansowanym wieku nie potrafi się cieszyć dodatkowym czasem. jaki otrzymały? Powodem są dolegliwości nierozerwalnie łączone z jesienią życia. Jak przekonuje ta książka. każdy z nas może ich uniknąć!

Stawy nie muszą skrzypieć ani strzykać!

Autorzy przetestowali prezentowane przez siebie porady na własnej skórze. Dzięki nim poznasz proste ćwiczenia do codziennego wykonywania. Będziesz mógł z nich skorzystać dosłownie wszędzie – w domu. pracy. jak i podczas podróży. Będziesz wykonywać energetyczne przysiady relaksacyjne określane

29.2: https://woblink.com/ebook/dodatkowe-lata-latwe-cwiczenia-na-pelna-sprawnosc-ciala-i-umyslu-w-kazdym-wieku-f-schnack-g-elstner-frank-elstner-140718u

Cena: Frank Elstner


:

:

Cena: 11.9


ISBN

9788381374262: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/zarzad-sukcesyjny-po-smierci-przedsiebiorcy-nowe-rozwiazania-prawne-aneta-szwech-141154u

Cena:bielański podstawy chemii nieorganicznej pdf, insygnia śmierci pdf, noskawery, egzamin gimnazjalny matematyka zadania otwarte, magia pdf, kordian audiobook za darmo, hinduizm założyciel, meroweusz, far cry 3 poradnik, nowy alfabet mafii pdf, polscy kompozytorzy współcześni, piotr tymiński, andrzej juszczyk, magia podświadomości, kinga flaga gieruszyńska, kobiety afryki, puls życia 3 sprawdziany pdf, nowy porządek świata książka, znak @…