Brahma-Waiwarta-Puranam

Autor: Nieznany

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Majewski Walenty. W. Majewski-Skorochód (1764-1835). archiwista. historyk samouk. pierwszy w Polsce sanskrytolog; od 1809 członek warszawskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk; autor prac na temat językowych i kulturowych związków słowiańskich i staroindyjskich. m.in. Słowianach ich pobratymcach (1816) czy Gramatyki sanskrytu (1828). jak również tej publikacji – Brahma-Waiwarta-Puranam (1830). Oczywiście przez współczesnych „akademickich naukowców” był za swe poglądy wyśmiewany i poniżany. ponieważ owym „uczonym” nie mieściło się w głowach. że między Polakami a Hindusami może zachodzić jakikolwiek związek. nie mówiąc już o pokrewieństwie

12.5: https://woblink.com/ebook/kozaczyzna-ukrainna-w-rzeczpospolitej-polskiej-do-konca-xviii-wieku-zarys-polityczno-historyczny-franciszek-rawita-gawronski-32132u

Cena:


Romans na Manhattanie

Autor: Jennifer Hayward

Znana na Manhattanie projektantka mody Sofia Ramirez ma romans z księciem Nikandrosem Konstantinidesem. Wie. że ich związek nie ma przyszłości. więc uprzedzając fakty. sama z nim zrywa. Po ich ostatniej wspólnej nocy Nik wraca do swojego kraju. Zaczyna nowe życie i zaręcza się. a tymczasem Sofia odkrywa. że jest w ciąży…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380643673: Wydawnictwo

Format

12.5: https://woblink.com/ebook/kronika-dytmara-biskupa-merseburskiego–32342u

Cena:


Inwentaryzacja w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka należąca do sektora finansów publicznych musi przeprowadzić okresową inwentaryzację wszystkich składników majątkowych.

Zaniechanie przeprowadzenia lub rozliczenia inwentaryzacji albo przeprowadzenie lub rozliczenie inwentaryzacji w sposób niezgodny z przepisami ustawy o rachunkowości jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.

W publikacji na licznych przykładach podano wskazówki prawidłowego przeprowadzenia inwentaryzacji (obowiązkowych i doraźnych) – od zaplanowania. przez prowadzenie. po rozliczenie i zakończenie. Wskazano rozwiązania praktycznych problemów przeprowadzania inwentaryzacji za pomocą technik informatycznych. ze szczególnym uwzględnieniem technik przeprowadzania spisów z natury przy wykorzystaniu sczytywania danych zawa

24: https://woblink.com/ebook/gastronautka-roza-wigeland-32444u

Cena:


ISBN

9788394828943: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/health-at-your-request-volume-1-jozef-slonecki-32241u

Cena:julia czyli nowa heloiza, pamiętniki tatusia muminka, kamikadze boski wiatr, hildegarda z bingen pdf, licencja na zakochanie, etgar, simoni marcello, sprawdzian z ekologii puls życia 3, sokrates etyka, wierzyliśmy jak nikt, wiesław kotański, recydywista, dokumentacja pielęgniarska, transport nowe wyzwania pdf…