Leczenie cukrzycy w praktyce klinicznej. Tom 1

Autor: Edward Franek

Publikacja przygotowana przez interdyscyplinarny zespół ekspertów. dotycząca zasad leczenia cukrzycy przez lekarzy różnych specjalności: ginekologów. endokrynologów. kardiologów. reumatologów. nefrologów. onkologów. hematologów. lekarzy rodzinnych. Poruszony został również sposób terapii u pacjentów geriatrycznych i osób po przeszczepach a także na oddziałach ratunkowych w stanach zagrożenia życia. Książka polecana specjalistom różnych dziedzin medycyny mającym kontakt w codziennej praktyce z pacjentami chorymi na cukrzycę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 149


ISBN

9788366074729: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nie-ukryjesz-sie-susan-lewis-126772u

Cena:


Przebudzeni bogowie

Autor: Sylvain Neuvel

Pasjonująca kontynuacja „Śpiących gigantów” – jednej z najlepszych książek o kontakcie ludzi z obcą cywilizacją.Ludzkość musi stawić czoło najeźdźcom z kosmosu. ale Rose Franklin i jej towarzysze z Korpusu Obrony Ziemi nie zamierzają się poddać. Kluczem do powstrzymania inwazji jest odkrycie sekretu leżącego u podstaw zaawansowanej technologii Obcych. Najpotężniejszą bronią jest wiedza – odpowiednio wykorzystana może stać się kluczem do władzy nad Ziemią. a może nawet nad gwiazdami.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 35.9ośrodki preadopcyjne w polsce, ryczel komentator sportowy tvn, j.angielski ćwiczenia, olga tokarczuk bieguni pdf, metodyka edukacji polonistycznej dzieci w wieku wczesnoszkolnym pdf, bezpieczeństwo ekologiczne prezentacja, alles liebe, drań z manhattanu pdf docer, john bowlby przywiązanie, kłamczucha audiobook całość, socynianizm, świąteczne drzewko życzeń, fizyka w rysunkach, katarzyna marszałek, polki które zadziwiły świat, samodzielność finansowa, kinga litkowiec, gry o 2 wojnie światowej do pobrania za darmo, fedon pdf, eckhart tolle, sklepy do obrabowania gta 5, ten dzień blanka lipińska pdf pobierz chomikuj, halina bartosik-psujek…