Zatrudnianie cudzoziemców – rewolucyjne zmiany

Autor: Praca Zbiorowa

Z rekordowo niskim poziomem bezrobocia Polska staje się atrakcyjnym rynkiem pracy. szczególnie dla osób z Ukrainy. W 2016 r. przedsiębiorcy zarejestrowali niemal 1.4 ml oświadczeń o zamiarze zatrudnienia cudzoziemca (ponad 97% dotyczy osób z Ukrainy). W wielu branżach coraz trudniej znaleźć pracowników z Polski. dlatego pracodawcy coraz częściej stają przed koniecznością zatrudnienia cudzoziemca.

Należy jednak brać pod uwagę to. że zatrudnienie osoby z innego państwa. szczególnie spoza Unii Europejskiej. jest dużo bardziej skomplikowane i czasochłonne niż zatrudnienie Polaka. Dlatego mamy nadzieję. że niniejszy Poradnik przeprowadzi Państwa przez cały proces zatrudnienia cudzoziemca: jego przyjazd i pobyt. podjęcie pracy (zezwolenie na pracę. procedury upros

:

Cena:


ISBN

9788394828929: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-3-jozef-slonecki-32119u

Cena:


ISBN

9788380644076: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/dagome

Cena:


ISBN

9788394437756: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/inny-punkt-widzenia-2-grzegorz-miecugow-32121u

Cena:


Usterki w pracach budowlanych i wykończeniowych

Autor: Jan Czupajłło

Niniejsza publikacja stanowi praktyczny poradnik umożliwiający poprawną realizację robót budowlanych i wykończeniowych. Oprócz wskazania przyczyn powstawania usterek budynków i budowli. prezentuje najskuteczniejsze sposoby ich unikania oraz usuwania. Autor w przystępny sposób przedstawia ryzyka oraz zasady poprawnego wykonywania wielu prac wykończeniowych. jak m.in.: izolacje. podłoża. posadzki. tynki. malowanie. ślusarka. stolarka. obróbki blacharskie. elewacje. dachy.

Książka skierowana jest przede wszystkim do wykonawców. projektantów oraz inspektorów nadzoru. Stanowi także doskonałe źródło wiedzy dla studentów ostatnich semestrów kierunku budownictwo.

Zasadniczym celem Autora było wskazanie wielorak

149: https://woblink.com/ebook/podstawy-pielegniarstwa-tom-1-barbara-slusarska-danuta-zarzycka-31990u

Cena: Danuta Zarzyckasprawdzian z języka polskiego klasa 2 szkoła podstawowa, podstawy automatyki, taleb antykruchość, ćwiczenia komunikacyjne, teoria literatury pdf, ćwiczenia ortograficzne dla gimnazjum, www czarnaowca pl, powrot posla, king nocna zmiana, slonecki, jezus mówi do ciebie książka, gaja kuroń, wojna przyszłości, ambroziewicz zaraza, zdjęcia które zmieniły świat, sprawdzian pola figur klasa 6, bohaterowie stary człowiek i morze, szałamow opowiadania kołymskie…