ISBN

9788324055241: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/swiat-musi-miec-sens-klich-aleksandra-129211u

Cena:


ISBN

9788379769711: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/strzaly-w-kopenhadze-niklas-orrenius-129690u

Cena:


Zmysł wspólny. Teksty ‒ felietony ‒ listy

Autor: Cezary Kaźmierczak

Zbiór zgromadzonych tu tekstów jest efektem zdziwienia. Nie przestaje mnie bowiem zadziwiać. dlaczego w życiu prywatnym ludzie przeważnie posługują się zdrowym rozsądkiem. a w życiu społeczno-politycznym na ogół nie. Zupełnie jakby były to dwa światy – dwa odmienne porządki logiczne – a tak naprawdę. poza skalą. niczym się one nie różnią. Można też zaobserwować. że zdrowy rozsądek jest obecnie w defensywie. Ludzie chcą szczęścia i prostoty. a on tego nie oferuje.

Mimo wszystko jednak staram się w niego wierzyć. Staram się wierzyć. że ten zmysł wspólny stanie się dominującym wyznacznikiem życia publicznego – że będzie kompasem. według którego będziemy dokonywać wyborów i wskazywać rozwiązania. Temu właśnie poświ

:

Cena:lew starowicz pdf, mściwy, zarządzanie marketingiem, laura martin, employer branding pdf, święte księgi islamu, słownik wyrazów obcych, julia kubisa, zaczarowana zagroda centkiewiczowie, tami ashcraft, e-booki za darmo, jak korzystać z ebooka, rafał kawa, bogowie i mity, chyłka pdf, tajemnica miliarda dolarów, psie troski pdf…