Wbrew grawitacji

Autor: Julie Johnson

To coś więcej niż przyjaźń. Może nawet więcej. niż miłość.

Dwudziestoletnia Brooklyn walczy z bolesną traumą. Jako dziecko była świadkiem morderstwa ukochanej matki. Od wielu lat dręczą ją koszmary. z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Odcina się od ludzi i nikomu nie pozwala zbliżyć się do siebie. Nie może pozwolić. żeby ktoś ją zranił.

Wszystko zmienia się. gdy na studiach poznaje Finna. najprzystojniejszego faceta w kampusie. Zupełnie nie jest gotowa na to. jak bardzo ten intrygujący i zabawny wokalista będzie wytrwały z zdobywaniu jej miłości. Wkrótce przyciąganie między nimi staje się zbyt duże. aby byli w stanie z nim walczyć.

Jednak Brooklyn nie wie. że będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi wspomnieniami oraz rozegrać śmiertelną grę w kotka i myszkę z nieprze

31.5: https://woblink.com/ebook/prosto-z-roslin-radej-alicja-128514u

Cena:


Profesor Andrews w Warszawie. Wyspa

Autor: Olga Tokarczuk

Oko w oko z niespodziewanym. Dwie historie ludzi. którzy przestali być pewni tego. co dzieje się wokół nich. kim są. Ich świat w jednej chwili wywrócił się do góry nogami.

Olga Tokarczuk – ceniona na świecie i wielokrotnie nagradzana polska pisarka. Jej książki zostały przetłumaczone na ponad trzydzieści języków. Za wydanie Biegunów w języku angielskim otrzymała wraz z tłumaczką Jennifer Croft Międzynarodową Nagrodę Bookera 2018. uznawaną za jedną z najważniejszych literackich wyróżnień obok Nobla. Dwukrotnie uhonorowana Nagrodą Literacką Nike za powieści Bieguni (2008) i Księgi Jakubowe (2015). Wśród niezwykle wielu prestiżowych nagród. które jej przyznano. znajdują się m.in. niemiecka nagroda dla książek z Europy Środkowej i Wschodniej Brücke Berlin-Preis. słoweńska Nagroda Literacka Europy Środkowej Vilenica oraz Międzynarodowa Nagroda Literacka Kulturhuset Stadsteatern w Sztokholmie – wyróżnienie dla książek przetłumaczonych na język szwedzki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 15.9


ISBN

9788380158085: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/kapielisko-maria-borzobohata-sawicka-libby-page-128174u

Cena:


Wpływ

Autor: Bruno Kadyna

W tragicznym wypadku giną żona i rodzice Adriana. Młody mężczyzna pozostaje sam z dorastającą córką i aspołecznym dziadkiem. Odurzony narkotykami wielokrotnie upada. przekuwając złość i bezradność wobec losu w brawurę i awanturnictwo. W odurzeniu traci wciąż więcej i otwiera drzwi prawdziwemu złu. które czyha w cichości. by omamić i zdusić jego człowieczeństwo.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24karty pracy klasa 3, kindle wgrywanie książek, wołos mariusz, atlas uzwojeń silników indukcyjnych pdf, wspomnienia wiersze, nie wykonanie, ebook format, podręcznik do nauki rosyjskiego pdf, upadłe anioły masterton, anna wierzbica, stanisław stabryła, układy sieci nn, maciej mataczyński, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, e libra, barbara wrzesińska dzieci, jan kulczyk. biografia niezwykła, sekielski susza, nieumarły las, wspomnienia prostytutek, plejotropowe działanie statyn…