Zaręczyny na wieży Eiffla

Autor: Kate Hewitt

Margarita Ferrars od dwóch lat spotyka się z Leo Marakaiosem. To miał być tylko romans – nie chce się z nim wiązać ani go pokochać; w dzieciństwie straciła wszystkie bliskie osoby i boi się ponownej straty. Gdy pewnego dnia w Paryżu Leo nieoczekiwanie przychodzi do niej z pierścionkiem i oświadcza się. Margarita odmawia. To oznacza koniec romansu i rozstanie. Nie będzie to jednak takie proste. jak sądziła…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 35). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 35: Inżynier szacha

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Inżynier szacha” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

Wydawnic: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/28380/pdf

1:

:

Cena:


Zakochany Kajtek

Autor: Monika Sawicka

Kajtuś dorósł. Jego właściciel także. Może zatem pora na coś nowego? Szczególnie. że w okolicy pojawiła się całkiem miła pani z prześliczną sunią. Czy Kajtek znajdzie ponownie swoje szczęście? A może jego pan także znajdzie miłość?

Zobacz. co zmieniło się w życiu pieska i jego właścicieli.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10opracowanie granica, farmacja stosowana pdf, alfabet litery drukowane, nagi człowiek, zapożyczenia z języka francuskiego, co to jest korab, poradnik gothic 2 noc kruka, wiesław łuka nie oświadczam się, kwartalnik kronos, darmowe ebooki na kindle, książka ebook, diduszko zyglewska, świat milczenia, wypowiedzenie umowy z biurem rachunkowym wzór, dean koontz oczy ciemności wuhan, matki które nie potrafią kochać pdf, instalacje kanalizacyjne, smieszne ryje, literatura sarmacka, izabela ostrowska, magia podświadomości, marek prymon, kiwerski, psychologia ekonomiczna tyszka pdf, brazylia peru…