Jak stworzyć umysł. Sekrety ludzkich myśli ujawnione

Autor: Kurzweil Ray

Odważny futurysta i odznaczony medalami przez trzech prezydentów USA autor bestsellerów ujawnia nieograniczony potencjał inżynierii wstecznej ludzkiego mózgu. W tej książce przedstawia prowokacyjne wnioski odnośnie najważniejszego projektu w cywilizacji ludzi i maszyn. Robi to. żebyśmy lepiej zrozumieli. jak działa nasz umysł i w jaki sposób możemy wzmocnić jego możliwości dzięki tworzonej obecnie technologii. W sposób zrozumiały i praktyczny analizuje inteligencję emocjonalną i moralną oraz wyjaśnia pochodzenie świadomości. Omawia funkcje mózgu oraz sposób. w jaki są w nim tworzone myśli. Zwraca również uwagę na skutki ogromnego zwiększenia mocy naszej inteligencji oraz jej wpływ na radzenie sobie z problemami współczesnego świata. Poznaj przyszłość mózgu!

24.2: https://woblink.com/ebook/alchemia-szczescia-krause-boguslawa-136496u

Cena:


Turbometabolizm. Jak zapobiec otyłości. cukrzycy. chorobom serca i innym dolegliwościom metabolicznym

Autor: Vij Pankaj

Misją Autora jest pomaganie ludziom spowalniać proces starzenia się i zoptymalizować stan ciała na całą długość życia. Swój program opiera na diecie o niskim indeksie glikemicznym. przeciwzapalnej. praktykowaniu regularnej aktywności fizycznej. medytowaniu i wysypianiu się. Teraz i Ty dowiesz się. dlaczego warto mieć turbometabolizm. Poznasz syndrom metaboliczny będący przyczyną leżącą u źródeł chronicznych chorób. Wdrożysz holistyczne podejście do leczenia cukrzycy u osób otyłych i zrozumiesz znaczenie wody w diecie. Opanujesz stres zanim on zapanuje nad Tobą. nauczysz się zdrowo wysypiać i poznasz superżywność. suplementy oraz przepisy na najzdrowsze dania. Zaczniesz także efektywnie wykorzystywać indeks glikemiczny i t

24.99: https://woblink.com/ebook/swit-miedzy-dobrym-i-zlym-marta-krajewska-bernadeta-lesniowska-gustyn-135738u

Cena:


ISBN

9788328710863: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/teatr-pod-bialym-latawcem-ilona-golebiewska-136478u

Cena:


ISBN

9788381470629: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wedrowka-anamaru-i-inne-opowiadania-tomasz-mroczkowski-138371u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136507

https://woblink.com/ebook/terrorysta-jozef-pilsudski-michal-wojcik-136507u

Autor: Michał Wójcik

Cena:


Kuchnia Raw Food. Smaczne dania bez gotowania

Autor: Maher Tanya

Dzięki zastosowaniu przepisów z tej publikacji zapewnisz sobie energię. lepsze trawienie i zdrowie. a Twój jadłospis będzie zastępował leki. Nauczysz się przyswajać probiotyki ze sfermentowanych pokarmów i zrozumiesz znaczenie tłuszczów. żelaza. wapnia i innych związków kluczowych dla zdrowia. Świadomie zaopatrzysz swoją spiżarnię i będziesz jeść zgodnie z porami roku. Autorka obala również wiele mitów dotyczących białka. Bogato ilustrowana książka zawiera przepisy na smaczne i łatwe dania. Znajdziesz tu wskazówki. jak przyrządzić prozdrowotne śniadania. przystawki. zupy. dania główne. sałatki. desery. napoje. dania na imprezy oraz dla dzieci. A wszystkie one zostały opracowane w zgodzie z zasadami kuchni typu Raw Food. Surowo. czyli smacznie i zdrowo.

Wydawnictw: https://woblink.com/ebook/blisko-mnie-amanda-reynolds-136848u

Cena:stąd do wieczności, marian banaś opus dei, anatomia krowy, dieta młynarskiego, perwersyjna milosc ksiazka, aleksandra jagodzińska, tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń pdf, historia współczesnej psychologii schultz pdf, x przykazań, mordobicie, z mgły zrodzony pdf, braci karamazow, histologia zabla, badanie eksperymentalne psychologia przykład, popularne książki dla młodzieży…