Podatki 2015 cz.2 – Ustawy PIT. CIT i Ryczałt + Akty wykonawcze + Przewodnik po zmianach w podatkach dochodowych (PDF)

Autor: INFOR PL SA

Publikacja zawiera ujednolicone teksty (stan prawny na dzień 1 stycznia 2015 r.): – Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (CIT) – Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) – Ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (ryczałt ewidencjonowany i karta podatkowa) – Wybrane rozporządzenia wykonawcze do tych ustaw W ujednoliconych tekstach przepisów zostały wyróżnione zmiany wprowadzone z dniem 1 stycznia 2015 r. Opracowanie zawiera komentarze do zmian wprowadzonych z dniem 1 stycznia 2015 r. w formie przewodnika po zmianach.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788365315298: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/top-gear-od-srodka-richard

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/18015/epub

1:

:

Cena:


Carrie Pilby. Nieznośnie genialna

Autor: Caren Lissner

Carrie Pilby. dziewczyna geniusz. w wieku dziewiętnastu lat ukończyła studia na Harvardzie. Carrie woli siedzieć w domu. niż spędzać czas w towarzystwie rozrywkowych rówieśniczek i  płytkich facetów. którym chodzi tylko o seks. Choć w Nowym Jorku mieszkają miliony ludzi. ona nie potrafi się do nikogo dopasować. Jest odludkiem i dziwadłem. i dobrze! Mimo to zgadza się zrealizować pięciopunktowy plan działań opracowany przez terapeutę: 1.   ZROBIĆ 10 rzeczy sprawiających radość. 2.   Zostać członkiem jakiejś organizacji lub klubu (aby SPOTYKAĆ SIĘ z ludźmi). 3.   Iść na randkę (z naprawdę INTERESUJĄCYM chłopakiem). 4.   Wyznać komuś (z WYJĄTKIEM własnego terapeuty). ile dla niej znaczy. 5.   Bawić się w sylwestra (w GRONIE ZNAJOMYCH).               Świat niespodziewanie okazuje się bardziej przystępny. a ludzie sympatyczni. Można się z nimi zaprzyjaźnić i nawet zakochać.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99perwersyjna milosc laurelin pdf, małgorzata milewska, tadeusz zubiński, oskar i pania róża opracowanie, koniec samotności wiśniewski, apostati, slovník, thietmar kronika, stara baśń audiobook, prozess, lato muminków pdf, wypracowanie dziady cz 2, arabski raj pdf, słowiański rodowód…